SAM 2287Dnia 9.12.14r. dla klas I – III w naszej szkole odbyły się „Mikołajkowe zawody sportowe". Miały one na celu popularyzację ruchu i współdziałanie w grupie, a także kształtowanie zdrowej rywalizacji i dobrej wspólnej zabawy.
Drużyny klasowe składały się z 10 zawodników, którzy musieli wykonać następujące konkurencje, które dostosowane były do możliwości uczniów, a zatem:

• Mikołajkowy bieg slalomem z workiem pełnym prezentów;
  •  Skradanie się Mikołaja;
  •  Przekaz prezentów;
  •  Ślizg kominem;
  •  Celne zakupy.

Jako pierwsi do zawodów przystąpili uczniowie z klas 3, natomiast młodsi koledzy ich obserwowali i mogli im kibicować. Następnie w zawodach uczestniczyły klasy II i I. Współzawodnictwo było zacięte i różnice punktów niewielkie, lecz udało się wyłonić zwycięskie drużyny z klas:
- I b zawodnicy przygotowani przez p. U. Zajdę
- II a i II b zawodnicy przygotowani przez p. I. Płaczek i p. M. Florczak
- III b zawodnicy przygotowani przez p. M. Wiśniewską.
Uczniowie zostali nagrodzeni brawami, sportowymi okrzykami oraz dyplomami, a za rok organizatorki M. Wiśniewska i E. Żylak ponownie zaproszą do sportowej rywalizacji i dobrej zabawy.

SAM 2289SAM 2291SAM 2294