MINI EURO 2016
Dnia 20 czerwca na boisku „ORLIK” przy Szkole Podstawowej nr 3, odbyło się Nowogardzkie MINI EURO 2016. W turnieju wzięły udział wszystkie szkoły z gminy Nowogard, które grały w barwach europejskich reprezentacji. Nasza szkoła reprezentowała Niemcy i jak przystało na mistrzowską drużynę ,nie przegrała żadnego meczu, zwyciężając w półfinale z Polską (SP nr 3) i w finale z drużyną Portugalii (SP nr 1).

Najlepszym bramkarzem został Wojciech Tomczyk ( SP nr 2), który w całym turnieju nie wpuścił ani jednego gola. Selekcjoner drużyny Jarosław Jesionka dziękuje wszystkim zawodnikom za wspaniałą grę, walkę o każdą piłkę, mądrą i konsekwentną grę do ostatniego gwizdka oraz niesamowite emocje.
(skład drużyny: Wojciech Tomczyk, Igor Śliwiński, Sebastian Świderek, Jakub Saja, Piotr Słowiński, Natalia Luberadzka, Cezary Wojtyniak, Wiktoria Nagły, Florian Szarek, Jakub Kaczmarek.