misKolejnym etapem obchodów DNIA PLUSZOWEGO MISIA było rozwiązanie przez  aplikację TEAMS testu ze znajomości o „Bajkowych Misiach”. Wyniki testu przedstawiają się następująco:

KLASY I  ex aequo

Ib Kutrzeba Paweł – 20p

Ib Szeronos Gabriel – 20p

KLASY II

IIa Patryk Karcz – 20p

KLASY III

IIIb Kutrzeba Szymon – 21p

Maksymalna liczba punktów do zdobycia 21.

Zwycięzcy o terminie odbioru dyplomów i nagród za test i konkurs plastyczny zostaną poinformowani przez Librusa.

Dzień Pluszowego Misia
Miękki, puchaty i taki z łatką, wszystkie misie małe i duże, bure i kolorowe 25 listopada obchodzą  swoje święto. Pluszowy Miś to najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka.
W naszej szkole jak co roku również obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie klas I – III w tym dniu rozwiązywali przez aplikację TEAMS test ze znajomości o „Bajkowych Misiach”. Wyniki testu wkrótce.  Zorganizowano również Konkurs Plastyczny pt. „Mój Przyjaciel Miś”. Dzieci wysyłały prace online do organizatorów.

Wyniki przedstawiają się następująco:

KLASY I

I miejsce Anna Borycka kl. I B

KLASY II

I miejsce Fiona Kocoń kl. II B

KLASY III Egzekwo

I miejsce Kornelia Choruży kl. III B

I miejsce Weronika Idziak kl. III A

Dzień Życzliwości
Z OKAZJI DNIA ŻYCZLIWOŚCI UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY STWORZYLI WIRTUALNĄ GALERIĘ DRZEWA ŻYCZLIWOŚCI, PRZEKAZUJĄC MIŁE SŁOWA NA  WŁASNORECZNIE WYKONANYCH LIŚCIACH.

Konkurs plastyczny
16 listopada rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pod tytułem „Nasze zwierzęta”.

Udział w nim wzięły dzieci sześcioletnie z nowogardzkich przedszkoli,

oddziałów „0” oraz  uczniowie z klas I-III  naszej szkoły.

Komisja konkursowa miała trudny orzech do zgryzienia, gdyż wszystkie prace, które dotarły, były wykonane wyraziście i na temat. Ważna była samodzielność wykonania pracy.