img 20210609 wa001107.06.2021 z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska, przypadającego 5 czerwca odbyła się XXI Edycja Powiatowego Konkursu Ekologicznego "Organizm a Środowisko" .Uczestniczyło w nim 15 szkół z powiatu goleniowskiego. Nasza uczennica Alicja Wilk z klasy 7a zajęła zaszczytne II miejsce. Sukces cieszy bardzo, gdyż konkurs ten został wpisany do wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych ustalony przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych. Patronem konkursu jest między innymi Zachodniopomorskie  Kuratorium Oświaty oraz Starosta Goleniowa.
Alicja jest uczennicą 7 klasy, więc ma szansę powtórzyć sukces w następnej edycji.
Opiekunem Alicji jest Pani Grażyna Jackowska
Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć.