IMG 20211125 140131

„Kto jest dzieci przyjacielem?
Mały miś!
Kto tajemnic zna tak wiele?
Mały miś!
Miś, choć mały, choć nieśmiały,
Wielkie, serce w sobie ma.
Pocieszyciel doskonały.
Każdy misia swego ma! „

Dnia 25.11.2018r. w naszej szkole odbyły się obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia.
Tegoroczne święto przebiegało inaczej jak zazwyczaj ale i tak było ciekawie. Klasy I-III obejrzały  prezentację o Święcie Misia oraz  bajki z misiami w roli głównej, na każdego z uczniów czekały misiowe kolorowanki. Niespodzianką dla wszystkich była piosenka przygotowana przez klasę 1b.
Z tej okazji został zorganizowany konkurs plastyczny dla klas I  pt. „Mój Przyjaciel Miś” oraz dla klas II-III  pt. „Moja maskotka miś” wyniki konkursu przedstawiamy poniżej.  Z prac konkursowych zorganizowano w holu szkoły wystawę misiów w różnych postaciach. 
W bibliotece szkolnej na wszystkie dzieci czekały do wypożyczenia książki z misiowymi bohaterami. 

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

„MÓJ PRZYJACIEL MIŚ”

Klasy I A

I miejsce Czechowicz Zbigniew

KLASA IB
I miejsce Marciniak Antoni

„MOJA MASKOTKA MIŚ”

Klasy II A
I miejsce Remiszewska Marylka

Klasy II B
I miejsce Borycka Anna

Klasa III A
I miejsce Sphak Danylo

Klasa III B
I miejsce Matuszewski Dawid

Wszystkim uczniom dziękujemy za aktywny udział w imprezie, a wychowawcą za współpracę.

Organizatorzy