Egzaminy już za nimi, więc teraz czas na relaks. 10 czerwca 2022 r. uczniowie klas VIII naszej szkoły wzięli udział w Balu Ósmoklasisty. Młodzież, wraz z pomocą nauczycieli i rodziców zrobiła dekoracje. Część artystyczna rozpoczęła się o godzinie 17.00 przedstawieniem kilku scenek z życia szkoły oraz przepięknymi piosenkami w wykonaniu uczniów. Elementem obowiązkowym na rozpoczęcie balu był polonez – wcześniej trenowany pod okiem nauczycieli. Uczniowie prezentowali się wspaniale – dziewczyny w pięknych sukienkach, chłopcy – w eleganckich koszulach, marynarkach, czasem nawet w garniturach. Nie mogło zabraknąć również uwielbianej przez młodzież „belgijki”.

Świetna zabawa trwała do wieczora i nikt nie chciał schodzić z parkietu.
Bal na pewno pozostanie we wspomnieniach ósmoklasistów, którzy już niebawem staną się absolwentami naszej szkoły.