Życzenia

1639649537573

I kategoria: klasy I – III – praca samodzielna

1 miejsce – Julia Kawka z klasy 3a

2 miejsce – Antonina Łatka z klasy 2a

3 miejsce – Oliwia Simińska z klasy 3a

Wyróżnienie: Maria Miśkiewicz z klasy 1b

 

II kategoria klasy I – III – praca wspólna

1 miejsce – Kornelia Tomaszycka z klasy 1b

2 miejsce – Wiktoria Kosek z klasy 2b

3 miejsce – Damian Szyłko z klasy 2a

Wyróżnienie: Tomasz Paleta z klasy 1a

                    i Igor Biernat z klasy 3b

 

III kategoria: klasy IV – VIII – praca samodzielna

1 miejsce – Maja Pękala z klasy 5b

2 miejsce – Katarzyna Paś z klasy 5b

3 miejsce – Dmytro Blidchenko z klasy 6a

Wyróżnienie: Julia Maciejczak z klasy 6a

 

IV kategoria klasy IV – VIII – praca wspólna

1 miejsce – Filip Kujawa z klasy 4a

2 miejsce – Aleksandra Januszonek z klasy 4a

3 miejsce – Miłosz Szukalski z klasy 5b

Wyróżnienie: Amelia Balbus z klasy 4a

                                                  SERDECZNIE GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY

                                                       Laureaci konkursu otrzymują nagrody

                                                       i punkty z zachowania za udział w konkursie.

1

 

          24 listopada 2021r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pod tytułem „Zwierzęta wokół nas”.

Udział w nim wzięły dzieci sześcioletnie z nowogardzkich przedszkoli, oddziałów „0” oraz  uczniowie z klas I-III  naszej szkoły.

          Komisja konkursowa miała trudny orzech do zgryzienia, gdyż wszystkie prace, które dotarły, były wykonane wyraziście i na temat. Ważna była samodzielność wykonania pracy.

          W kategorii dzieci sześcioletnich:

I miejsce zdobyła uczestniczka z Przedszkola nr 1

II nagroda powędrowała do Szkoły Podstawowej nr 3

III wygrana należy do Przedszkola nr 3

          Osoby nagrodzone w konkursie otrzymały pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową.

          W kategorii klas pierwszych:

I miejsce zdobył Tomasz Paleta z klasy 1a

II miejsce uzyskał Cyprian Denkiewicz z klasy 1a

III miejsce zdobył Szymon Kopaczewski z klasy 1a

          W kategorii klas drugich:

I miejsce zdobyła Zuzanna Angiel z klasy 2a

II miejsce uzyskała Maryla Remiszewska z klasy 2a

III miejsce wywalczył Szymon Róg z klasy 2b

          W kategorii klas trzecich:

I miejsce zdobyła Wiktoria Leus z klasy 3b

II miejsce uzyskała Martyna Ochęcka z klasy 3b

III miejsce należy do Nikoli Rompel z klasy 3a

          Uczniowie z klas I- III również otrzymali zasłużone dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wszystkim uczestnikom, opiekunom dziękujemy za przygotowanie i udział w konkursie oraz zachęcamy do dalszej, owocnej współpracy.