1

2

 

Osiągnięcia uczniów - 2019/2020

I miejsce w szkolnych zmaganiach z tabliczką mnożenia w związku z obchodami "IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia" - Magdalena Paś, klasa 3 a, opiekun: U. Zajda

I miejsce w konkursie na piosenkę lub wiersz o tematyce ekologicznej w związku z akcją "Sprzątanie Świata 2019" - klasa 3 a, opiekun: U. Zajda

II miejsce w konkursie na piosenkę lub wiersz o tematyce ekologicznej w związku z akcją "Sprzątanie Świata 2019" - klasa 1 b, opiekun: M. Koziol

III miejsce w konkursie na piosenkę lub wiersz o tematyce ekologicznej w związku z akcją "Sprzątanie Świata 2019" - klasa 2 b, opiekun: I. Płaczek

I m. w szkolnym konkursie plastycznym „Moje ulubione zwierzątko” -Nikodem Kotulski kl. 1 a, op. J. Machocka
 
II m. w szkolnym konkursie plastycznym „Moje ulubione zwierzątko” - Marika Wal kl. 1 b, op. M. Koziol
 
III m. w szkolnym konkursie plastycznym „Moje ulubione zwierzątko” -Oliwia Simińska kl. 1 a, op. J. Machocka
 
I m. w szkolnym konkursie plastycznym „Moje ulubione zwierzątko” – Lena Kopaczewska kl. 2 b, op. I. Płaczek
 
II m. w szkolnym konkursie plastycznym „Moje ulubione zwierzątko” – Julia Giza kl. 2 a, op. M. Ogiewa
 
III m. w szkolnym konkursie plastycznym „Moje ulubione zwierzątko” – Lena Bakalarczyk  kl. 2 b, op. I. Płaczek
 
I m. w szkolnym konkursie plastycznym „Moje ulubione zwierzątko” – Lena Grygowska  kl. 3 a, op. U. Zajda
 
II m. w szkolnym konkursie plastycznym „Moje ulubione zwierzątko” – Nela Kwietniewska kl.3 a, op. U. Zajda
 
III m. w szkolnym konkursie plastycznym „Moje ulubione zwierzątko” – Maja Cesarska kl. 3 b, op. K. Gradzik
 
I miejsce w szkolnym konkursie piosenki "Zwierzaki" Katarzyna Paś kl. 3 a, op. U. Zajda
 
II miejsce w szkolnym konkursie piosenki "Zwierzaki" Wiktoria Fluder  kl. 2 b, op. I. Płaczek
 
III miejsce w szkolnym konkursie piosenki "Zwierzaki" Nikola Rompel kl. 1 a, op. J. Machocka
 
II miejsce w gminnym konkursie plastycznym „Zdrowie na talerzu” Katarzyna Paś kl. II a (op. U. Zajda)
 
I miejsce w szkolnym konkursie "Mój przyjaciel miś" -klasy I- Julia Kawka kl. I a, opiekun J. Machocka
 
II miejsce w szkolnym konkursie "Mój przyjaciel miś" - klasy I- Maja Zacharewicz kl. I b, opiekun M. Koziol
 
III miejsce w szkolnym konkursie "Mój przyjaciel miś" - klasy I - Oliwia Mochocka kl. I a, opiekun J. Machocka
 
I miejsce w szkolnym konkursie "Mój przyjaciel miś" - klasy II - Aleksandra Gizińska kl. II b, opiekun I. Płaczek
 
II miejsce w szkolnym konkursie "Mój przyjaciel miś" - klasy II - Lena Kopaczewska kl. II b, opiekun I. Płaczek
 
III miejsce w szkolnym konkursie "Mój przyjaciel miś" - klasy II - Oliwier Bartoszuk kl. II b, opiekun I. Płaczek
 
I miejsce w szkolnym konkursie "Mój przyjaciel miś" - klasy III - Magdalena Paś kl. III a, opiekun U. Zajda
 
II miejsce w szkolnym konkursie "Mój przyjaciel miś" - klasy III - Marharyta Zahvoiska kl. III a, opiekun U. Zajda
 
III miejsce w szkolnym konkursie "Mój przyjaciel miś" - klasy III - Amelia Obielak kl. III b
 
II miejsce w międzyszkolnym konkursie przyrodniczym dla klas III "Czy znasz las" - Magdalena Paś kl. III a, opiekun: U. Zajda
 
III miejsce w międzyszkolnym konkursie przyrodniczym dla klas III "Czy znasz las" - Maja Cesarska kl. III b, opiekun: K. Gradzik
 
I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza zakładka do książki" Nela Kwietniewska kl. III a, opiekun: U. Zajda
 
I miejsce w szkole w konkursie czytelniczym "Czytasz ty, czytam ja, czyta z nami cały świat" Aleksandra Płachecka kl. III a, op. U. Zajda
 
II miejsce w szkole w konkursie czytelniczym "Czytasz ty, czytam ja, czyta z nami cały świat" Katarzyna Paś kl. III a, op. U. Zajda
 
III miejsce w szkole w konkursie czytelniczym "Czytasz ty, czytam ja, czyta z nami cały świat" Magdalena Paś kl. III a, op. U. Zajda
 
III miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Zwierzęta hodowlane" - Lena Kopaczewska klasa II b, op. I. Płaczek
 
I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim - kategoria klasy I - III, Wiktoria Fluder kl. II b, op. I. Płaczek
 
II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim - kategoria klasy I - III, Lena Grygowska kl. III a, op. U. Zajda
 
III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim - kategoria klasy I - III, Aleksandra Januszonek kl. II a, op. M. Ogiewa
 
I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym pt.„ Artystyczna Matematyka” Magdalena Paś kl. III a op. U. Zajda
 
II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym pt.„ Artystyczna Matematyka” Eliza Tabor kl. III a op. U. Zajda
 
III miejsce w szkolnym konkursie matematycznym pt.„ Artystyczna Matematyka” Katarzyna Paś kl. III a op. U. Zajda
 
I miejsce - kategoria wiersz w szkolnym konkursie matematycznym "Artystyczna Matematyka" - Aleksandra Gizińska kl. II b, op. I. Płaczek

II miejsce - kategoria wiersz w szkolnym konkursie matematycznym "Artystyczna Matematyka" - Lena Kopaczewska kl. II b, op. I. Płaczek
 
I miejsce - kategoria fotografia w szkolnym konkursie matematycznym "Artystyczna Matematyka" - Szymon Kutrzeba kl. II b, op. I. Płaczek
 
Laureatka miejsko – gminnych eliminacji Małego Konkursu Recytatorskiego -Lena Grygowska kl. III a, op. U. Zajda

Osiągnięcia uczniów - 2018/2019

II m. w Mistrzostwach Gminy w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018/2019 (op. nauczyciele wychowania fizycznego)


I m. w Mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych ID w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt (op. nauczyciele wychowania fizycznego)


I m. w Mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych ID w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców (op. nauczyciele wychowania fizycznego)


I m. w Gminnych Mistrzostwach w Unihokeja Dziewcząt IMS (op. nauczyciele wychowania fizycznego)
II m. półfinał powiatu goleniowskiego w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018/2019 (op. nauczyciele wychowania fizycznego)


I m. Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 2018/2019 (op. nauczyciele wychowania fizycznego)


II m. Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych IMS w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców (op. nauczyciele wychowania fizycznego)


I m. Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych IMS w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt (op. nauczyciele wychowania fizycznego)


IV m. Mistrzostwa Powiatu Goleniowskiego w mini piłce nożnej dziewcząt ID (op. nauczyciele wychowania fizycznego)


II m. w gminnym konkursie plastycznym promującym czytelnictwo Kamil Lasocki kl. II b (op. K. Gradzik)


I m. w Jubileuszowym V Nowogardzkim Biegu Ulicznym Toyota Kozłowski Aleksandra Płachecka kl. II a (op. U. Zajda)


Wyróżnienie w województwie w konkursie „Domki dla owadów” zorganizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody w Szczecinie w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej „Z lasem na Ty” Aleksandra Płachecka kl. II a (op. U. Zajda)


I m. w województwie w konkursie „Domki dla owadów” zorganizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody w Szczecinie w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej „Z lasem na Ty” Lena Grygowska kl. II a (op. U. Zajda)


II m. w województwie w konkursie „Domki dla owadów” zorganizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody w Szczecinie w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej „Z lasem na Ty” Igor Mazurek kl. II a (op. U. Zajda)


III m. w województwie w konkursie „Domki dla owadów” zorganizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody w Szczecinie w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej „Z lasem na Ty” Martyna Bujalska kl. II a (op. U. Zajda)


I m. w gminnym konkursie plastycznym „Zdrowie na talerzu” Magdalena Paś kl. II a (op. U. Zajda)


I m. w szkolnym konkursie plastycznym „ Mój przyjaciel miś” – Amelia Nowak, op. K. Gradzik

III m. w szkolnym konkursie tańca na najlepsze wykonanie Poloneza – kl. IIb, op. K. Gradzik


II m. w gminnym konkursie literackim "Moja opowieść wigilijna" - Kinga Mnich kl. VC, op. Dagmara Jurczyk


III miejsce w gminnym konkursie plastycznym „ Przyroda wokół nas” – Amelia Obielak kl. II b, op. K. Gradzik


II miejsce w konkursie na najciekawszą dekorację świąteczną drzwi – kl. II b, op. K. Gradzik


I miejsce – Aleksandra Gizińska w szkolnym konkursie plastycznym „Moje ulubione zwierzątko” – op. I. Płaczek


II miejsce – Lena Kopaczewska i Marcelina Rompel w szkolnym konkursie piosenki „Zwierzęta” - op. I. Płaczek


III miejsce – Wiktoria Fluder i Lena Bakalarczyk w szkolnym konkursie piosenki „Zwierzęta” - op. I. Płaczek


I miejsce – klasa I B w konkursie na „Najładniejszą dekorację świąteczną drzwi sali lekcyjnej” - op. I. Płaczek

III miejsce - Wiktoria Fluder w gminnym konkursie plastycznym „Przyroda wokół nas” w kategorii klas „0” – I, op. I. Płaczek

III miejsce w gminnym konkursie plastycznym – IX edycja „ W Świecie Legend Pomorza Zachodniego”- Filip Trościanko klasa IIb , op. K. Gradzik

I m. w Małym Szkolnym Konkursie Recytatorskim - Wiktoria Fluder kl. I – op. I. Płaczek

II m. w Małym Szkolnym Konkursie Recytatorskim – Amelia Obielak kl. IIb, op. K. Gradzik

III m. w Małym Szkolnym Konkursie Recytatorskim – Magdalena Paś kl. IIA, op. U. Zajda

I m. w Małym Szkolnym Konkursie Recytatorskim – Maria Wiatr kl. IVB, op. D. Jurczyk

II m. w Małym Szkolnym Konkursie Recytatorskim – Miłosz Zieliński kl. VA, op. A. Bitenc

III m. w Małym Szkolnym Konkursie Recytatorskim – Dominika Zielińska kl. IVC, op. D. Jurczyk

Laureatka miejsko-gminnych eliminacji Małego Konkursu Recytatorskiego – Wiktoria Fluder kl. I – op. I. Płaczek

Wyróżnienie w miejsko-gminnych eliminacji Małego Konkursu Recytatorskiego – Miłosz Zieliński kl. VA, op. A. Bitenc

II m. w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Zdrowe odżywianie” – Amelia Szczęsna kl. IIb, op. K. Gradzik

1 miejsce w powiatowym konkursie z j. angielskiego "The English Champion 2019" Stanisław Święcicki kl 4b. Op. A.Dul

II miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Zwierzęta domowe" klasa I B. Op. I. Płaczek

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moje ulubione zwierzątko" Aleksandra Gizińska kl I b op. I. Płaczek
 
Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moje ulubione zwierzątko" Lena Kopaczewska kl. I b op. I. Płaczek

II miejsce w gminnym konkursie plastycznym „ Moje ulubione zwierzątko” – Amelia Obielak kl. II b, op. K. Gradzik

III miejsce w gminnym konkursie plastycznym „ Moje ulubione zwierzątko” – Paulina Pisarek -  kl. II b, op. K. Gradzik

Wyróżnienie  w gminnym konkursie plastycznym „ Moje ulubione zwierzątko” – Amelia Szczęsna  kl. II b, op. K. Gradzik

Wyróżnienie  w gminnym konkursie plastycznym „ Moje ulubione zwierzątko” – Nataniel Wachowiak  kl. II b, op. K. Gradzik

III miejsce w ogólnopolskim  konkursie „Olimpusek” Lena Kopaczewska op. A. Dul

IV miejsce w ogólnopolskim  konkursie „Olimpusek” Stanisław Ciechanowski op. A. Dul

Tytuł Laureata w ogólnopolskim  konkursie „Olimpusek” Aleksandra Gizińska, Maria Sędłak op. A. Dul.

Osiągnięcia uczniów - 2017/2018

Etap ogólnopolski

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „ W zdrowym ciele, zdrowy duch” – Maja Pękala z kl. I b - op. K. Gradzik

Laureatka ogólnopolskiej olimpiady Olimpusek z języka angielskiego w kategorii klas I – Pola Czyżak z kl. I a - op. B. Feńczak

Etap wojewódzki

III miejsce w województwie w XXXI edycji konkursu "Mój las" Pola Czyżak, kl. I a - op. Urszula Zajda

Wyróżnienie w XXXI edycji konkursu "Mój las"Igor Mazurek, kl.I a - op.Urszula Zajda

I m w wojewódzkim konkursie prowadzonym w ramach kampanii promocyjno – informacyjnej „Wokół stołu” w kat. dzieci i młodzież w wieku 7-9 lat. – Lena Grygowska z kl. I a. op. U. Zajda

II miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym "Cukierek odrzuć, hop - CUKRZYCY POWIEDZ STOP"Pola Czyżak kl. I a opiekun U. Zajda

wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym "Cukierek odrzuć, hop - CUKRZYCY POWIEDZ STOP"Lena Grygowska kl. I a opiekun U. Zajda

Etap powiatowy

I miejsce w międzyszkolnym konkursie artystycznym „Z babcią i z dziadkiem - razem przez świat” - Lena Grygowska klasa I a , opiekun U. Zajda
Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie artystycznym „Z babcią i z dziadkiem - razem przez świat”- Amelia Nowak klasa I b, opiekun K. Gradzik

II m w powiatowym konkursie z języka angielskiego English Champion w kategorii klas V – Magdalena Wesołowska z kl. V a - op. B. Feńczak
III m w Mistrzostwach Powiatu Goleniowskiego w mini piłce ręcznej dziewcząt ID - op. J. Jesionka

Wyróżnienie w powiatowym w konkursie "Recyklingowe kartki i ozdoby świąteczne” – Lena Grygowska z kl. I a - op. U. ZajdaZajda

II m w półfinale powiatu goleniowskiego w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 2017/2018 - op. J. Jesionka
III m w Mistrzostwach Powiatu Goleniowskiego w mini piłce nożnej dziewcząt I D - op. J. Jesionka

Etap gminny

II m w gminnym konkursie z języka angielskiego „The Symbols of London” w kat. klas IV - VII – Agata Kapella z kl. IV c - Op. B. Feńczak

III miejsce w gminnym konkursie "Budowle Nowogardu" Lena Grygowska, klasa I a, opiekun U. Zajda

Wyróżnienie w gminnym konkursie recytatorskim „ Wypłyń na głębię” – poezja Jana Pawła II oraz o Janie Pawle II – Amelia Obielak kl. I b, op. K. Gradzik

 I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Moja ulubiona letnia dyscyplina sportowa" Lena Grygowska, klasa I a, opiekun U. Zajda

wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Moja ulubiona letnia dyscyplina sportowa" Katarzyna Paś, klasa I a, opiekun U. Zajda

III m w gminnym konkursie plastycznym „Ptasie gniazda” w kategorii klas pierwszych – Nikola Wal z kl. I a - op. U. Zajda

I m w gminnym konkursie plastycznym „Ptasie gniazda” w kategorii klas pierwszych – Katarzyna Paś z kl. I a - op. U. Zajda

II m w gminnym konkursie plastycznym „Wielka Brytania w moich oczach” – Maja Krzywańska z kl. VII b - op. B. Feńczak

II m w gminnym konkursie ekologicznym „Chcę, aby na moim niebie było Słońce” – Stanisław Święcicki z kl. III b, Michalina Sierzchała z kl. III a, Lena Kozłowska z kl. III b - op. E. Żylak, M. Koziol

I m w gminnym konkursie plastycznym „Rośliny zielone łąk i pól – kwiaty, trawy i zioła ” w ramach Festiwalu Filmów Ekologicznych – Lena Grygowska z kl. I a - op. U. Zajda


I m w powiatowym konkursie z języka angielskiego „Spelling Bee”– Stanisław Święcicki z kl. III b - op. A. Dul


I m w gminnym konkursie IX Biennale Wiedzy Ekologicznej pod hasłem „Woda źródłem życia” w ramach Festiwalu Filmów Ekologicznych w kat. klas I -III – Piotr Podemski z kl. III c, Paweł Salamon z kl. III c - op. M. Wiśniewska.


II m w gminnym konkursie IX Biennale Wiedzy Ekologicznej pod hasłem „Woda źródłem życia” w ramach Festiwalu Filmów Ekologicznych w kat. klas IV - V – Anna Kusiak z kl. V a, Marta Hołodryga z kl. V a - op. D. Marcinkiewicz


Wyróżnienie w gminnym konkursie twórczości poetyckiej „Mój mały świat” – Kamil Lasocki kl. I b - op. K. Gradzik
Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Majowe kwiaty" Lena Grygowska klasa I a - op. U. Zajda

III m w gminnym konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej „Ziemia jest piękna” w kat. klas I - III – Amelia Szczęsna z kl. I b - op. K. Gradzik
II m w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „Let’s sing” w kategorii klas I – Katarzyna i Magdalena Paś z kl. I a - op. B. Feńczak
III m w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „Let’s sing” w kategorii klas I – Lena Grygowska i Aleksandra Płachecka z kl. I a - op. B. Feńczak
III m w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „Let’s sing” w kategorii klas III – Bartosz Białasiewicz z kl. III c - op. B. Feńczak
II m w miejsko-gminnym konkursie wiedzy przyrodniczej i konkurencji sportowych „W zgodzie z naturą” – Piotr Podemski z kl. III c, Paweł Salamon z kl. III c, Kinga Feliksiak z kl. III c - op. M. Wiśniewska

I m w miejsko-gminnym konkursie czytelniczym dla uczniów klas II-III „W świecie lektur - Dzieci z Bullerbyn” – Stanisław Święcicki z kl. III b - op. E. Żylak

I m w miejsko-gminnym konkursie czytelniczym dla uczniów klas II-III „W świecie lektur - Dzieci z Bullerbyn” – Lena Kozłowska z kl. III b - op. E. Żylak

I m w miejsko – gminnym konkursie „Mały Mistrz Kuchni” - Klaudia Polakowska z kl. VII b,
Karolina Mnich z kl. VII b, Daria Durma z kl. VII b - op. A. Buczyńska

III m w gminnym konkursie plastycznym na plakat „Sprzątnij po swoim psie”– Kamil Lasocki z kl. I b - op. K. Gradzik

I m w XII edycji Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej „Gwiazdka” – Natalia Olszewska z kl. IV a - op. M. Piotrowicz

II m dla klasy III Szkoły Podstawowej nr 2 w XVI Międzyszkolnym Turnieju w Usportowione Dwa Ognie - op. M. Wiśniewska, E. Żylak, M. Koziol

I m dla Szkoły Podstawowej nr 2 w V memoriale im. Grzegorza Górczewskiego w skoku wzwyż o puchar Burmistrza Nowogardu Roberta Czapli w kat. drużynowej dziewcząt - op. J. Jesionka

II m w Mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej dziewcząt – ID 2017/2018 - op. J. Jesionka
II m w gminnym konkursie na Stroik Świąteczny – Wiktoria Woźniak z kl.VII a - op. M. Piotrowicz
II m w gminnym konkursie na opowiadanie „Dobro zawsze wraca” w kat. klas IV-VI – Dominika Bodo z kl. V b - op. A. Buczyńska

III m w gminnym konkursie plastycznym „Podwodny świat” – Paulina Pisarek kl. I b - op. K. Gradzik
II m w gminie w konkursie plastycznym „Podwodny świat” w kategorii klas I – Lena Grygowska z kl. I a - op. U. Zajda
III m w gminnym konkursie plastycznym „Podwodny świat” – Martyna Paradowska kl. III b - op. E. Żylak

III m w Międzyszkolnym Turnieju Gier Podwórkowych i Korytarzowych:
M. Sierzchała, J. Wierzbicka, K. Rogala, K. Polakowska, B. Bartnikowski, W. Gocałek, S. Święcicki, A. Furmańczyk - op. M. Koziol

III m w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci - op. J. Jesionka

II miejsce – Piotr Podemski z klasy III c w gminnym konkursie literackim "Dobro zawsze powraca" op. M. Wiśniewska
III miejsce – Maria Wiatr z kl. III b w gminnym konkursie literackim "Dobro zawsze powraca" op. E. Żylak

III m w gminie w V edycji konkursu czytelniczego „Myślę, więc jestem” w kat. gimnazjum – W. Pasik z kl. VII a - op. A. Bitenc

III m w gminie w V edycji konkursu czytelniczego „Myślę, więc jestem” w kat. klas III-IV – P. Knapek z kl. III b - op. E. Żylak

I m w Gminnym konkursie „Zdrowie na talerzu” – B. Białasiewicz z kl. III c - op. M. Wiśniewska

wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Ilustracja do mojej ulubionej książki” Magdalena Paś, kl. I a op. U. Zajda
wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Moja wymarzona skarbonka” Katarzyna Paś, kl. I a op. U. Zajda

II m w gminie w konkursie plastycznym „Zwierzęta naszych pól i lasów” w kategorii klas I-III – Katarzyna Paś z kl. I a - op. U. Zajda
III m w gminie w konkursie plastycznym „Zwierzęta naszych pól i lasów” w kategorii klas I-III – Lena Grygowska z kl. I a - op. U. Zajda
I m w gminie w konkursie plastycznym „Zwierzęta naszych pól i lasów” w kategorii klas I-III – Maja Cesarska z kl. I b - op. K. Gradzik
III m w Mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych w piłce nożnej chłopców ID - op. J. Jesionka
I m w Mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych ID w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt - op. J. Jesionka
I m w Mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych ID w sztafetowych biegach przełajowych chłopców - op. J. Jesionka
I m w Mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych w piłce nożnej dziewcząt ID - op. J. Jesionka
II m w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w unihokeju chłopców ID 2017/2018 - op. J. Jesionka
I m w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w unihokeju dziewcząt ID 2017/2018 - op. J. Jesionka

IV Bieg Uliczny „Dzieciaki biegają w Nowogardzie” w kat. klas 1-3:

  • I m w gminie – Wiktor Janowiak z klasy III c - op. M. Wiśniewska
  • II m w gminie – Damian Kolibski z klasy IIIb - op. E. Żylak
  • III m w gminie – Piotr Barczak z klasy III b - op. E. Żylak

Etap szkolny

 I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Malarska wizja utworów Marii Konopnickiej" Lena Grygowska, klasa I a, opiekun U. Zajda
-III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Malarska wizja utworów Marii Konopnickiej" Katarzyna Paś, klasa I a, opiekun U. Zajda

I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim utworów Marii Konopnickiej Lena Grygowska klasa I a, opiekun U. Zajda

Laureaci konkursu plastycznego „Z czym kojarzy Ci się Wielka Brytania”
w kategorii klas I:
I m – Lena Grygowska - 1a ex aequo Amelia Nowak - 1b i Igor Mazurek - 1a
II m – Amelia Szczęsna - 1b
III m – Dawid Ptaszek - 1a ex aequo Amelia Obielak 1b
W kategorii klas III:
I m – Amelia Furmańczyk – 3b ex aequo Wiktoria Adydant 3c
II m – Maciej Bartulewicz – 3b ex aequo Lena Kozłowska i Martyna Paradowska -3b
III m – Mikołaj Gil 3c
Laureaci konkursu plastycznego na temat „Charakterystyka wybranego państwa anglojęzycznego”
w kategorii klas IV:
I m – Maja Piekarska i Natalia Olszewska - 4a
II m – Alicja Wilk i Patrycja Bartkowiak - 4a
III m – Krystian Żylak -4c
Laureaci konkursu plastycznego w kategorii klas V:
I m – Katarzyna Nagły – 5a
II m – Jennifer Jaskulska 5a
III m – Weronika Mikitiuk i Kaja Roguska 5b
Laureaci konkursu plastycznego w kategorii klas VI:
I m – Maria Lewińska i Julia Wrzosek – 6b
II m – Nikola Olawa i Dawid Olawa 6a
III m – Natalia Lewandowska i Martyna Wdowiak – 6b
Laureaci konkursu plastycznego w kategorii klas VII:
I m – Jakub Saja i Wiktoria Nagły 7a
II m – Dymitro Sakharskyi 7b
Laureaci prezentacji multimedialnych:
I m – Kuba Kaczmarek i Wojtek Kaczor – 6a ex aequo Maja Cieplak i Amelia Filipińska – 6b
Im – Jakub Saja – 7a
Laureaci konkursu „Słownictwo” w kategorii klas II- III:
I m – Maciej Świątczak - 2a i Piotr Podemski - 3c
II m – Zuzanna Talaszek – 2a i Damian Kolibski – 3b oraz Izabela Mądrowska - 2a i Kinga Feliksiak 3c
III m – Gabriel Garliński – 2a i Wojciech Gocałek 3b oraz Magdalena Kusiak- 2a i Zuzanna Gabrysiak 3a
Laureaci konkursu wiedzy: Kultura Krajów Wielkiej Brytanii i komunikacja dnia codziennego w kategorii klas IV- V:
I m – Maciej Drabikowski - 4c i Magda Wesołowska – 5a
II m – Leon Marcinkowski - 4b i Oliwia Jastrzębska – 5a
III m – Lazor Yuliia – 4c i Bianka Dalmata – 5b
Laureaci konkursu wiedzy: Kultura Krajów Wielkiej Brytanii i komunikacja dnia codziennego w kategorii klas VI- VII:
I m – Julia Wrzosek 6b i Karolina Mnich 7b
II m – Maja Cieplak 6b i Wiktoria Woźniak 7a
III m – Maria Lewińska 6b i Anna Ostrowska 7b, Natalia Laskowska 6b i Mateusz Perek 7a, Martyna Wdowiak 6b i Marcela Marciniak 7a, Katarzyna Plebańska 6a i Wiktoria Maknia 7b

I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Miś - bohater książek dla dzieci" kategoria kl. I - Magdalena Paś
kl. I a op. U. Zajda
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Miś - bohater książek dla dzieci" kategoria kl. I - Amelia Nowak kl. I b, op. K. Gradzik
III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym ""Miś - bohater książek dla dzieci" kategoria kl. I - Lena Grygowska kl. I b, op. U. Zajda
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Miś - bohater książek dla dzieci"" kategoria kl. II - Julia Maciejczak kl. II a, op. M. Florczak
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Miś - bohater książek dla dzieci" kategoria kl. II Olek Kwieciński kl. II a, op. M. Florczak
III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Miś - bohater książek dla dzieci" kategoria kl. II Hanna Karasińska kl. II a, op. M. Florczak
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Miś - bohater książek dla dzieci" kategoria kl. III - Alicja Welik kl. III b, op. E. Żylak
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Miś - bohater książek dla dzieci" kategoria kl. III Nina Skowron kl. III b, op. E. Żylak
III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Miś - bohater książek dla dzieci" kategoria kl. III - Wojciech Gocałek kl. III c, op. E. Żylak

1 miejsce Nela Kwietniewska z kl. I a w szkolnym konkursie plastycznym „Oszczędzam na…”, kat.1 klasy –– op. U. Zajda
2 miejsce Amelia Obielak z kl. I b w szkolnym konkursie plastycznym „Oszczędzam na…”, kat.1 klasy – op. K. Gradzik
3 miejsce Pola Czyżak z kl. I a w szkolnym konkursie plastycznym „Oszczędzam na…”, kat.1 klasy – op. U. Zajda

1 miejsce Lena Kozłowska z kl. III b, w szkolnym konkursie plastycznym „Oszczędzam na…”, kat.3 klasy – op. E. Żylak
2 miejsce Wojciech Wrzosek z kl. III b, w szkolnym konkursie plastycznym „Oszczędzam na…”, kat.3 klasy – op. E. Żylak
3 miejsce Kornelia Polakowska z kl. III b, w szkolnym konkursie plastycznym „Oszczędzam na…”, kat.3 klasy – op. E. Żylak
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Moje ulubione zwierzątko" kategoria kl. I Lena Grygowska kl. I a, op. U. Zajda
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Moje ulubione zwierzątko" kategoria kl. I Amelia Obielak kl. I b, op. K. Gradzik
III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Moje ulubione zwierzątko" kategoria kl. I Amelia Nowak kl. I b, op. K. Gradzik
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Moje ulubione zwierzątko" kategoria kl. II Magdalena Kusiak kl. II a, op. M. Florczak
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Moje ulubione zwierzątko" kategoria kl. II Hanna Karasińska kl. II a, op. M. Florczak
III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Moje ulubione zwierzątko" kategoria kl. II Izabela Mądrowska kl. II a, op. M. Florczak
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Moje ulubione zwierzątko" kategoria kl. III Michalina Sierzchała kl. III a, op. M. Koziol
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Moje ulubione zwierzątko" kategoria kl. III Jakub Hałupka kl. III b, op. E. Żylak
III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Moje ulubione zwierzątko" kategoria kl. III Piotr Podemski kl. III c, op. M. Wiśniewska

Osiągnięcia uczniów - 2016/2017

 

Etap międzynarodowy

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2017 w kat. „Żaczek” kl. 2 – Piotr Podemski z kl. II c - op. M. Wiśniewska

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2017 w kat. „Beniamin” kl. 5 – Julia Wrzosek z kl. V b - op. G. Miętka-Piotrowicz

Etap wojewódzki

I miejsce w województwie w XXX edycji konkursu "Mój las" Amelia Trepkowska, kl. III b - op. Urszula Zajda
Wyróżnienie w XXX edycji konkursu "Mój las" Agata Kapella, kl. III c - op. Grażyna Potyrańska
Wyróżnienie w XXX edycji konkursu "Mój las"Wiktoria Ptaszek, kl. III b - op.Urszula Zajda

Wyróżnienie za hasło w wojewódzkim konkursie plastycznym „Moja Mleczna Kraina” – M . Sędłak z kl. II c - op. M. Wiśniewska

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Ja i mój niepełnosprawny kolega, ja i moja niepełnosprawna koleżanka”:

N. Skąpska, Z. Krata, H. Suder z kl. III b - op. U. Zajda
J. Jorska, M. Zieliński z kl. III a - op. K. Gradzik

III m w wojewódzkim w konkursie na plakat „Polna Bioróżorodność” - A. Trepkowska, Z. Krata z kl. III b -- op. U. Zajda

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie na plakat „Polna Bioróżorodność” - N. Skąpska, A. Kałużka z kl. III b - op. U. Zajda

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie na plakat „Polna Bioróżorodność” - L. Marcinkowski, H. Suder z kl. III b - op. U. Zajda

Etap powiatowy

II m w IV Memoriale im. Grzegorza Górczewskiego w skoku wzwyż w kat. Drużynowej dziewcząt: D. Adamek, M. Woźniak, W. Nagły.
Indywidualnie: III m – W. Nagły - op. J. Jesionka

I m w IV Memoriale im. Grzegorza Górczewskiego w skoku wzwyż w kat. Drużynowej chłopców: K. Macyra, W. Kaczor, M. Pac.
Indywidualnie: I m – K. Macyra - op. J. Jesionka

II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym "Magiczny świat origami" - Hubert Suder, kl.III b, op.U. Zajda
II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym "Magiczny świat origami" - Amelia Trepkowska, kl.III b, op.U. Zajda
wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Magiczny świat origami" - Zuzanna Krata, kl.III b, op.U. Zajda

Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastyczno – technicznym „ Teatr to miejsce magii i spełniania marzeń” – maska i lalka teatralna - Marcelina Kozielska z kl. IIIa, op. K. Gradzik


I m w powiecie w V edycji Konkursu znajomości języka angielskiego Macmillan Primary School Tournament w kat. klas IV M. Wesołowska z kl. IV a - op. B. Feńczak


II m w powiecie w V edycji Konkursu znajomości języka angielskiego Macmillan Primary School Tournament w kat. klas V J. Wrzosek z kl. V b - op. A. Dul

III miejsce w eliminacjach powiatowych XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: "25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni’’ - Nikola Zięba kl. III b, op. U. Zajda

I m w powiecie w V edycji Konkursu z języka angielskiego Macmillan Primary School Tournament w kat. klas II-III – S. Święcicki z kl. II b - op. A. Dul


III m Konkursie plastycznym „25 lat PSP” na szczeblu powiatowym – N. Zięba z kl. III b - op. U. Zajda

II miejsce w XI Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej „Gwiazdka”, Z. Gruchała, kl.III b, op.U. Zajda

Wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Żołnierskie drogi” Zuzanna Gruchała kl.III b, opiekun U. Zajda

II m w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „Macmillan Primary School Tournament” w kategorii klas IV-VI M. Wesołowska z kl. IV a - op. B. Feńczak


I m w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „Macmillan Primary School Tournament” w kategorii klas II-III S. Święcicki z kl. II b - op. A. Dul

II m w Mistrzostwach Powiatu Goleniowskiego w mini-piłce ręcznej IMS dziewcząt:
M. Wdowiak, D. Adamek, W. Nagły, W. Woźniak, M. Woźniak, K. Tylkowska, C. Wesołowska, N. Olawa, W. Łaszuk, J. Niklicka - op. J. Jesionka

Etap gminny

III m w gminnym konkursie plastycznym „ Wiosna w Nowogardzie „w kat. klas I - Wiktoria Przygocka z kl. I - op. M. Florczak

III m w miejsko-gminnym konkursie czytelniczym dla uczniów klas IV-VI „W krainie polskich legend”– M. Marciniak z kl. VI a - op. B. Żurak

III m w gminnym konkursie plastycznym „ Wiosna w Nowogardzie „w kat. klas III - Emilia Tomasikiewicz z kl. III a - op. K. Gradzik

I m w gminnym konkursie ortograficznym klas II p.n. „Mistrz Ortografii” – S. Święcicki z kl. II b - op. E. Żylak

I m w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Osiny w piłce nożnej chłopców - op. J. Jesionka

II m w Turnieju VIII edycji Mini Mundial-podejmij wyzwanie 2017 - op. J. Jesionka
III m w gminnym konkursie przyrodniczym „Chcę, aby na moim niebie było Słońce” – Alicja Wilk z kl. III a - op. K. Gradzik, Jakub Zawal z kl. III c -op. G. Potyrańska

II m w gminnym konkursie recytatorskim „Wypłyń na głębię”- poezja J. Pawła II oraz o J. Pawle II – M. Zieliński z kl. III a - op. K. Gradzik

I m w gminnym Konkursie Plastyczno-Literackim na najpiękniejszą kartkę wielkanocną – M. Banasik z kl. III a - op. K. Gradzik


III m w międzyszkolnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „Let’s sing”– M. Pakulski i B. Białasiewicz z kl. II c - op. B. Feńczak


II m w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w drużynowym czwórboju LA dziewcząt IMS 2016/2017 – K. Nagły, A. Dudziec, W. Nagły, C. Wesołowska, D. Adamek, W. Woźniak - op. J. Jesionka


II m w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w drużynowym czwórboju LA chłopców IMS 2016/2017 – M. Pisarek J. Saja, J. Żóralski, W. Kaczor, K. Macyra, P. Słowiński - op. J. Jesionka


II m dla klas II w XV Międzyszkolnym Turnieju w usportowione dwa ognie: L. Kozłowska, D. Kolibski, W. Gocałek, S. Święcicki, P. Bartczak, M. Pakulski, W. Janowiak, P. Podemski, P. Salamon, W. Walerczak, K. Feliksiak, H. Irzemska, K. Bednarska, J. Ninard - op. E. Żylak, M. Wiśniewska


I m w gminnym konkursie twórczości poetyckiej „Iskierka” w kat. klas I-III – A. Wilk z kl. III a - op. K. Gradzik


I m w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych w ramach akcji „Biegiem na wagary”: D. Adamek, W. Nagły, K. Nagły, M. Woźniak, A. Dudziec, J. Saja, J. Żóralski, Florian Szarek, M. Pisarek, P. Słowiński - op. J. Jesionka


III m w gminnym konkursie twórczości poetyckiej „Iskierka” w kat. klas IV-VI – A. Wiśniewska z kl. IV b - op. A. Buczyńska

III m w Gminnym Konkursie Plastycznym „Zimowy Krajobraz”- N. Skąpska z III b - op. U. Zajda

II m w Gminnym Konkursie na opowiadanie „I ja mogę pomagać”- K. Lesner z kl. VI a - op. B. Żurak

I m w Mistrzostwach Gminy w mini-piłce ręcznej dziewcząt IMS - op. J. Jesionka

II m w XI edycji Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej „Gwiazdka”- Zuzanna Gruchała z kl. III b - op. U. Zajda

LAUREAT w gminnym Małym Konkursie Recytatorskim – Maria Wiatr kl. II b, op. E. Żylak

LAUREAT w gminnym Małym Konkursie Recytatorskim – Miłosz Zieliński kl. III a, op. K. Gradzik

II m. w gminnym konkursie plastycznym „ Zimowy krajobraz” – Marcelina Kozielska kl. III a, op. K. Gradzik

Wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „ Zimowy krajobraz” – Wiktoria Woś kl. II b. op. E. Żylak

Wyróżnienie w gminnym konkursie na opowiadanie „I ja mogę pomagać” – Amelia Huget kl. III a, op. K. Gradzik

III miejsce w gminnym konkursie plastycznym " Ilustracja do mojej ulubionej książki" Z. Gruchała, kl.III b, op.U. Zajda

II m w gminie w konkursie plastycznym „Mój ulubiony bajkowy miś” - Adrianna Skobyranda z kl. III b - op. U. Zajda

III miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Mój ulubiony bajkowy miś" - Amelia Huget z kl. III a, op. K. Gradzik

Wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "Moja wymarzona karta bankomatowa" - Emilia Tomasikiewicz z kl. III a, op. K. Gradzik

W gminnym konkursie plastycznym „Podwodny świat” zdobyli:
I miejsce Wiktoria Trościńska z kl. IIIa, op. K. Gradzik,

Wyróżnienie Zuzanna Talaszek z kl. I, op. M. Florczak,

Wyróżnienie Zuzanna krata z kl. IIIb, op. U. Zajda;

III m w gminie w międzyszkolnym konkursie z języka angielskiego „Spelling Master” - Korneliusz Bąk z kl. VI b - op. B. Feńczak

I m w IX Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Prezesa LUKS „Czwórka”- M. Wdowiak, J. Naklicka, K. Tylkowska, D. Adamek, W. Nagły, W. Woźniak, M. Woźniak - op. J. Jesionka

III m w IX Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Prezesa LUKS „Czwórka”- O. Stokłos, K. Macyra, J. Saja, K. Turek, D. Żłobiński, M. Pisarek, M. Machocki, J. Żóralski - op. J. Jesionka

I m w gminnym konkursie plastycznym organizowanym przez SKO „Moja wymarzona karta bankomatowa” N. Olszewska z kl.III a - op. K. Gradzik

II m w gminie w konkursie „Zdrowie na talerzu”- Dawid Luter z kl. III a - op. K. Gradzik

III m w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Unihokeja Dziewcząt: K. Lesner, W. Woźniak, W. Nagły, D. Tobolska, O. Kukuła, M. Woźniak, K. Tylkowska, C. Wesołowska - op. J. Jesionka

I miejsce w gminie w kat. klas I-III w III Nowogardzkim Biegu Ulicznym zajęła Weronika Luberadzka kl.III b - op.U. Zajda

II miejsce w gminie w kategorii klas IV-VI w III Nowogardzkim Biegu Ulicznym zajęła Wiktoria Nagły kl. VI a - op. J Jesionka

I m w Mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt – W. Nagły, D. Adamek, D. Durma, D. Łapa, M. Marciniak, M. Woźniak, K. Simińska, K. Smogulecka, K. Nagły, O.Tomasikiewicz - op. J. Jesionka

III m w Mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców –
J. Żóralski, M. Pisarek, F. Szarek, J. Saja, P. Słowiński, F. Szarek, B. Pawłowski, M. Karcz, G. Praski, M. Słowiński - op. J. Jesionka

III m w Mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt – W. Nagły, D. Adamek, K. Tylkowska, D. Łapa, M. Woźniak, D. Tobolska, G. Bartkowiak - op. J. Jesionka

III m w Mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej Chłopców –
J. Żóralski, F. Szarek, P. Słowiński, J. Kaczmarek, F. Szarek, J. Saja, K. Turek, D. Żłobiński - op. J. Jesionka

Etap szkolny

I m w szkolnym konkursie wiedzy o kulturze krajów Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Płn. dla kl. IV-VI w ramach Dnia Języka Angielskiego – M. Wesołowska z kl. IV a, K. Macyra z kl. VI a - op. B. Feńczak

I m w szkolnym konkursie wiedzy o kulturze krajów Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Płn. dla kl. IV-VI w ramach Dnia Języka Angielskiego – F. Szarek z kl. Va - op. A. Dul.
II m w szkolnym konkursie wiedzy o kulturze krajów Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Płn. dla kl. IV-VI w ramach Dnia Języka Angielskiego – O. Jastrzębska z kl. IV a, K. Mnich z kl. VI b - op. B. Feńczak

II m w szkolnym konkursie wiedzy o kulturze krajów Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Płn. dla kl. IV-VI w ramach Dnia Języka Angielskiego – J. Wrzosek z kl. V b - op. A. Dul

III m w szkolnym konkursie wiedzy o kulturze krajów Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Płn. dla kl. IV-VI w ramach Dnia Języka Angielskiego – A. Kusiak z kl. IV a, W. Maknia z kl. VI b, D. Durma z kl. VI b - op. B. Feńczak

III m w szkolnym konkursie wiedzy o kulturze krajów Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Płn. dla kl. IV-VI w ramach Dnia Języka Angielskiego – Dominika Bodo z kl. IV b, Natalia Laskowska z kl. V b, M. cieplak z kl. V b - op. A. Dul
I m w szkolnym konkursie znajomości słownictwa i poprawnej wymowy dla klas II-III w ramach Dnia Języka Angielskiego – S. Święcicki z kl. II b, L. Marcinkowski z kl. III b, J. Wierzbicka z kl. II a - op. A. Dul
I m w szkolnym konkursie znajomości słownictwa i poprawnej wymowy dla klas II-III w ramach Dnia Języka Angielskiego – M. Banasik z kl. III a - op. B. Feńczak
II m w szkolnym konkursie znajomości słownictwa i poprawnej wymowy dla klas II-III w ramach Dnia Języka Angielskiego – L. Kozłowska z kl. II b - op. A. Dul

II m w szkolnym konkursie znajomości słownictwa i poprawnej wymowy dla klas II-III w ramach Dnia Języka Angielskiego – E. Tomasikiewicz z kl. III a - op. B. Feńczak
III m w szkolnym konkursie znajomości słownictwa i poprawnej wymowy dla klas II-III w ramach Dnia Języka Angielskiego – A. Czarnecka z kl. III a, M. Pakulski z kl. II c - op. B. Feńczak

Szkolny konkurs plastyczny zorganizowany w ramach szkolnego dnia języka angielskiego
w kategorii klas I:
I m – Olaf Machocki op. M Florczak
II m – Maciej Świątczak op. M. Florczak
III m – Szymon Pawłowski op. M. Florczak
W kategorii klas II:
I m – Oliwia Woś – 2b – op. E. Żylak
II m – Paweł Knapek – 2b – op. E. Żylak
III m – Kinga Feliksiak- 2c – op. M. Wiśniewska
W kategorii klas III:
I m - Nikola Skąpska – 3b – op. U. Zajda
II m – Nikola Zięba – 3b – op. U. Zajda
III m – Amelia Huget i Emilia Tomasikiewicz – 3a – op. K. Gradzik
W kategorii klas IV VI:
I m – Weronika Mikitiuk i Aleksandra Wiśniewska – 4b – op. J. Machocka
II m - Alan Olszewski i Maciej Żywicki - 4b – op. J. Machocka
III m – Jennifer Jaskulska -4a– op. J. Machocka– op. J. Machocka
I m – Miłosz Machocki – 5a – op. J. Machocka
I m – Daria Durma 6b – op. J. Machocka
II m – Oliwia Tomasikiewicz i Klaudia Simińska -6b – op. J. Machocka

I miejsce w konkursie fotograficznym "Przyłapani na czytaniu" Zuzanna Krata kl. III b, op. U. Zajda
II miejsce w konkursie fotograficznym "Przyłapani na czytaniu" Piotr Podemski kl. II c, op. M. Wiśniewska
III miejsce w konkursie fotograficznym "Przyłapani na czytaniu" Tycjan Strzyżewski kl. IV b, op. G. Jackowska

I miejsce na logo klubu wolontariatu Wiktoria Ptaszek kl. III b op. U. Zajda

I m. w Małym Szkolnym Konkursie Recytatorskim – Maria Wiatr kl. II b, op. E. Żylak
II m. w Małym Szkolnym Konkursie Recytatorskim – Miłosz Zieliński kl. IIIa, op. K. Gradzik
III m. w Małym Szkolnym Konkursie Recytatorskim –Amelia Huget kl. IIIa, op. K. Gradzik

II m w szkolnym konkursie „ Kolędy i Pastorałki” – E. Tomasikiewicz, A. Huget, W. Trościanko, J. Afeltowicz z kl. III a, op. K. Gradzik.

I miejsce w szkolnym konkursie „Mikołajkowe zawody sportowe”dla drużyny z klasy IIc - op. M. Wiśniewska,
II miejsce w szkolnym konkursie „Mikołajkowe zawody sportowe”dla drużyny z klasy IIb - op. E. Żylak,
III miejsce w szkolnym konkursie „Mikołajkowe zawody sportowe”dla drużyny z klasy IIa - op. M. Koziol,

I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś" kategoria kl. I Izabela Mądrowska kl. I a, op. M. Florczak
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś" kategoria kl. I Szymon Pawłowski kl.I a, op. M. Florczak
III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś"kategoria kl. I Olaf Machocki kl.I a, op. M. Florcza
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś"kategoria kl. II Martyna Paradowska kl.II b, op. E. Żylak
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś"kategoria kl. II Kinga Feliksiak kl.II c, op. M. Wiśniewska
III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś"kategoria kl. II Wiktoria Obiegło kl. II c, op. M. Wiśniewska
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś"kategoria kl. III Agata Kapella kl. III c. op. G. Potyrańska
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś"kategoria kl. III Nikola Skąpska kl. III b. op. U. Zajda
III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś"kategoria kl. III Emilia Tomasikiewicz kl. IIIa. op. K. Gradzik

I m. w szkolnym konkursie plastycznym na plakat „ Prawa Dziecka” - Agata Kapella klasa III c – op. Grażyna Potyrańska
II m. w szkolnym konkursie plastycznym na plakat „ Prawa Dziecka” – Julia Afeltowicz z kl. IIIa – op. K. Gradzik
III m. w szkolnym konkursie plastycznym na plakat „ Prawa Dziecka” - Amanda Czarnecka z kl. IIIa – op. K. Gradzik

 

Osiągnięcia uczniów - 2015/2016

Etap ogólnopolski

  • Laureatka ogólnopolskiego konkursu plastycznego "JAK KAKTUS I MAŁY RATUJĄ ŚWIAT CAŁY" Nikola Skąpska kl. II b - op. U. Zajda

Etap wojewódzki

  • Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Obywatel to ja” – Amelia Nowicka kl. II b, op. U. Zajda
  • II m w wojewódzkim konkursie plastycznym „Moja mleczna kraina” w kat. klas II-III - Amelia Trepkowska z kl. II b. Op. U. Zajda
  • Wyróżnienie w VI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Nie wyrastaj z marzeń” – Miłosz Zieliński z kl. II a - op. K. Gradzik
  • I m. w województwie w konkursie "OZE bliżej nas"  Hubert Suder kl. II b - op. U. Zajda
  • Wyróżnienie w II Wojewódzkim Konkursie „Pod Skrzydłami Dobrego Anioła” w kategorii „Anioł pracochłonny” - op. G. Potyrańska
  • Wyróżnienie w województwie w konkursie "OZE bliżej nas" Leon Marcinkowski kl. II b - op. U. Zajda
  • II m. w województwie w XXIX edycji konkursu „Mój las” Adrianna Skobyranda kl. II b - op. U. Zajda
  • III m. w województwie w XXIX edycji konkursu „Mój las” Julia Olawa kl. II b - op. U. Zajda

Elap powiatowy

  • II miejsce dla Kaliny Kaczmarek w XVII Powiatowym Konkursie Ekologicznym ph. „Organizm a środowisko” – op. G Jackowska – Wojtala
  • II m w powiatowym konkursie języka angielskiego Macmillan Primary School Tournament dla klas II-III - Magdalena Wesołowska z kl. IIIa - op. B. Feńczak
  • Wyróżnienie w Przeglądzie Powiatowym Małego konkursu Recytatorskiego klas I-III – Lena Kozłowska z kl. Ib, Miłosz Zieliński z kl. IIa - op. E. Żylak, K. Gradzik
  • II m w powiatowym recytatorskim konkursie j. angielskiego „Four Seasons Poem Contest”- Olga Gargulińska z kl. III b - op. A. Dul
  • II m w powiatowym Konkursie Recytatorskim „English Poetry” w kategorii kl. II – Miłosz Zieliński z kl. IIa - op. B. Feńczak
  • I m w powiatowym Konkursie Recytatorskim „English Poetry” w kategorii kl. V – Daria Durma z kl. Vb - op. B. Feńczak
  • III m drużynowo chłopców Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Osina - op. J. Jesionka
  • I m w powiatowym Konkursie Recytatorskim „English Poetry” w kategorii kl. VI – Kalina Kaczmarek z kl. VIb - op. A. Dul
  • II m w powiatowym Konkursie Recytatorskim „English Poetry” w kategorii kl. III – Weronika Mikitiuk z kl.III b - op. A. Dul
  • II m w powiatowym Konkursie Recytatorskim „English Poetry” w kategorii kl. IV – Amelia Witkowska z kl.IV a - op. A. Dul

Etap gminny

  • I miejsce drużynowo w turnieju piłki nożnej Nowogardzkie Mini Euro 2016 o puchar Burmistrza Nowogardu Roberta Czapli – op. J. Jesionka
  • I m drużynowo w gminnym Konkursie Mitologicznym – Weronika Pasik z kl. Va, Karolina Lesner z kl. Va, Daria Durma z kl. Vb, Korneliusz Bąk z kl. Va. Op. A. Buczyńska B. Żurak J. Modrzejewska
  • III m w XI edycji gminnego konkursu recytatorskiego „Wypłyń na głębię” - „Poezja Jana Pawła II oraz o Janie Pawle II – międzyszkolnym  pomostem miłości”w kat. kl. I- III - Miłosz Zieliński z kl. IIa - op. K. Gradzik
  • Laureat w Gminnym konkursie plastycznym „Ptaki chronione w Polsce” w kategorii kl. I - III – Magdalena Wesołowska z kl. III a - op. I. Płaczek
  • II m w gminnym konkursie plastycznym „Rośliny naszych łąk” w kategorii kl. I - III Zuzanna Krata z kl. IIb - op. U. Zajda
  • II m w gminnym konkursie plastycznym „Mikrokosmos – świat przyrody pod lupą” w kategorii kl. I - III – Emilia Tomasikiewicz  kl. II a - op. K. Gradzik
  • Laureat w gminnym konkursie plastycznym „Ptaki chronione w Polsce” w kategorii kl. I - III – Emilia Tomasikiewicz z kl. II a - op. K. Gradzik
  • II m w gminnym konkursie twórczości poetyckiej „Promyczek” w kategorii kl. I - III – Amelia Huget z kl. II a - op. K.Gradzik
  • III m w międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania dla klas I-III „O czym mówi las” – Miłosz Zieliński z kl. II a - op. K. Gradzik
  • I m dla drużyny z SP-2 w IV Edycji Gminnego Konkursu „Mały Mistrz Kuchni” – Daria Durma z kl. Vb, Karolina Mnich z kl. Vb, Klaudia Polakowska z kl. Vb - op. A. Buczyńska
  • III m w VIII Edycji Gminnego Konkursu Plastycznego „W świecie Legend Pomorza Zachodniego” w kat. klas I-III - Hubert Suder z kl. IIb, Jakub Turek z kl. IIb - op. U. Zajda
  • II m w miejsko – gminnym konkursie plastycznym „Piękno ukryte w przyrodzie” w kategorii kl. O - III – Antonina Kałużka z kl. IIb - op. U. Zajda
  • III miejsce w gminnym konkursie plastycznym "W świecie legend Pomorza Zachodniego" Hubert Suder  kl.II b op. U. Zajda
  • III miejsce w gminnym konkursie plastycznym "W świecie legend Pomorza Zachodniego" Jakub Turek  kl.II b op. U. Zajda
  • Laureaci miejsko – gminnych eliminacji Małego konkursu Recytatorskiego klas I-III – Lena Kozłowska z kl. Ib, Miłosz Zieliński z kl. IIa -op. E. Żylak, K. Gradzik
  • III m. drużynowo w XI miejsko-gminnym konkursie matematycznym „Matematyczne Asy z V klasy”– Oliwia Tomasikiewicz z kl. Vb, Dawid Werner z kl. Vb, Weronika Pasik kl. Va - op. G.Miętka-Piotrowicz, J. Tychoniec
  • II m. w III Memoriale im. Grzegorza Górczewskiego o puchar Burmistrza Nowogardu Roberta Czapli w skoku wzwyż w kategorii indywidualnej dziewcząt – Daria Szymczak z kl. VIa - op. J. Jesionka
  • III m w XI miejsko-gminnym konkursie matematycznym „Matematyczne Asy z V klasy”– Oliwia Tomasikiewicz z kl. Vb - op. G.Miętka-Piotrowicz
  • II m w III Memoriale im. Grzegorza Górczewskiego” o puchar Burmistrza Nowogardu Roberta Czapli w skoku wzwyż w kategorii indywidualnej chłopców – Cezary Wojtyniak z kl. VIa - op. J. Jesionka
  • II m w III Memoriale im. Grzegorza Górczewskiego” o puchar Burmistrza Nowogardu Roberta Czapli w skoku wzwyż kategorii drużynowej dziewcząt: Daria Szymczak z kl. VIa, Dominika Bartniczuk z kl. VIa, Daria Adamek z kl. Va - op. J. Jesionka
  • II m w III Memoriale im. Grzegorza Górczewskiego” o puchar Burmistrza Nowogardu Roberta Czapli w skoku wzwyż w kategorii indywidualnej chłopców: Cezary Wojtyniak z kl. VIa, Oliwer Iwanicz z kl. VIb, Sebastian Świderek z kl. VIb - op. J. Jesionka
  • II m w miejsko-gminnym konkursie plastycznym „Przyroda wokół nas” w kategorii klas I-III – Marcelina Kozielska z kl. IIa - op. K. Gradzik
  • I m w miejsko-gminnym konkursie plastycznym „Przyroda wokół nas” w kategorii klas II – Magdalena Wesołowska z kl. IIIa - op. I. Płaczek
  • I m w gminnym konkursie plastycznym „Oszczędzam w SKO, bo marzę o …” – Alicja Wilk z kl. IIa - op. K. Gradzik
  • III m w mistrzostwach gminy w piłce ręcznej dziewcząt 2015/2016 – uczennice klas V i VI - op. J. Jesionka
  • II miejsce drużynowo w eliminacjach gminnych 6 Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP w kategorii klas IV-V -   op. J. Jesionka
  • II miejsce drużynowo w eliminacjach gminnych 6 Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP w kategorii klas VI -  op. J. Jesionka
  • II miejsce w gminnym konkursie plastycznym: „Zdrowie na talerzu” Julia Olawa kl. II b, op. U. Zajda
  • II m w XI miejsko – gminnym Konkursie „Matematyczne Asy z VI klasy” – Daria Szymczak z kl. VIa -op. J. Tychoniec
  • Tytuł Matematycznego Asa z VI klasy w XI miejsko – gminnym Konkursie „Matematyczne Asy z VI klasy” – Cezary Wojtyniak z kl. VIa - op. J. Tychoniec
  • Tytuł Matematycznego Asa z VI klasy w XI miejsko – gminnym Konkursie „Matematyczne Asy z VI klasy” – Kalina Kaczmarek z kl. VIb - op. G. Miętka – Piotrowicz
  • I m drużynowo w XI miejsko – gminnym Konkursie „Matematyczne Asy z VI klasy” –
    Kalina Kaczmarek z kl. VIb,
    Daria Szymczak z kl. VIa,
    Cezary Wojtyniak z kl. VIa.
         - op. J. Tychoniec i G. Miętka - Piotrowicz
  • III m w Turnieju Mini Piłki Ręcznej o Puchar Prezesa UKS „Jedyneczka” Nowogard - op. J. Jesionka
  • III m w Turnieju o Puchar Prezesa LUKS CZWÓRKA w piłce ręcznej dziewcząt - op. J. Jesionka


Etap szkolny

  • laureat szkolnego konkursu na "Najlepszy projekt - logo promujący miesiąc kultury ekologicznej" - Miłosz Machocki - kl IV a
  • 1 miejsce- w szkolnym konkursie wiedzy o teatrze - Saja Aleksandra - kl VI a
  • 2 miejsce- w szkolnym konkursie wiedzy o teatrze - Szymczak Daria - kl VI a
  • 3 miejsce- w szkolnym konkursie wiedzy o teatrze -  Simińska Klaudia - KL V b
  • Szkolny konkurs recytatorski „English poetry ” w kategorii klas drugich:
  • I m zajął Miłosz Zieliński – kl IIa- opiekun p. Beata Feńczak 
  • II m zajęła Patrycja Idziak – kl IIc – opiekun p. Beata Feńczak 
  • III m zajęła Emilia Tomasikiewicz kl IIa - opiekun p. Beata Feńczak 

  • W kategorii klas trzecich
  • I m zajęła Weronika Mikitiuk – kl IIIb- opiekun p. Aleksandra Dul
  • II m ex aeuo zajęły Oliwia Jastrzębska kl IIIa i Magda Wesołowska kl IIIa –  opiekun p. Beata Feńczak   
  • III m zajęły ex aequo Anna Kusiak IIIa- opiekun p. Beata Feńczak i Aleksandra Wiśniewska kl IIIb- opiekun p. Aleksandra Dul 

  • W kategorii klas czwartych
  • I m zajęła Amelia Witkowska - kl IVa - opiekun p. Aleksandra Dul
  • II m zajęła Maria Lewińska – kl IVb- opiekun p. Aleksandra Dul
  • III m ex aequo zajęły Katarzyna Plebańska i Nikola Olawa – kl IVa - opiekun p. Aleksandra Dul

  • W kategorii klas piątych
  • I m zajęła Daria Durma kl Vb - opiekun p. Beata Feńczak 
  • II m zajęła OliwiaTomasikiewicz kl Vb - opiekun p. Beata Feńczak 
  • III m zajęła Marcela Marciniakk Va - opiekun p. Beata Feńczak 

  • W kategorii klas szóstych
  • I m zajęła Kalina Kaczmarekkl VI b - opiekun p. Aleksandra Dul
  • II m zajęła Aleksandra Raczkiewicz kl VI a - opiekun p. Beata Feńczak
  • III m zajęła Oliwia Feliksiak- VI a - opiekun p. Beata Feńczak

  • Lauraci konkursu plastycznego „Flagi i symbole Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej”:
  • 1 miejsce Martyna Paradowska i Lena Kozłowska Ib – w kategorii klas I -  op. E Żylak
  • 1miejsce - Emilia Tomasikiewicz , Amanda Czarnecka i Dawid Król IIa – w kategorii klas II, op. K Gradzik
  • 1 miejsce  - Adrianna Skobyranda , Weronika Luberadzka i Antonina Kałużka IIb - w kategorii klas III, op. U. Zajda
  • 1 miejsce - Oliwia Jastrzębska, Magdalena Wesołowska i Agata Pastusiak  III a – op. I. Płaczek 
  • 1 miejsce - Joanna Klauzińska, Joanna Błaszczyk i Oliwia Skrobiranda III b – op. R. Gorazdowska

  • Laureaci konkursu plastycznego „Plakat reklamujący wycieczkę do Londynu” w kategorii klas IV VI:
  • Oliwia Feliksiak VIa – 1 miejsce
  • Karolina Lesner Va – 1 miejsce
  • Wiktoria Nagły i Marcelina Pastusiak Va – 2 miejsce
  • Agnieszka Ługowska, Julia Piekarska i Weronika Cieślak – 2 miejsce
  • Maria Smolińska VIa - 3 miejsce
  • Aleksandra Skąpska Va – 3miejsce
  • Laureaci konkursu wiedzy: Kultura Krajów Wielkiej Brytanii i komunikacja dnia codziennego  w kategorii klas IV- VI:
  • Gabriela Bartkowiak IVa, Klaudia Simińska Va i Kryspin Feda     – 1 miejsce
  • Katarzyna PlebańskaIVa, Jakub Saja Vb i Michał Krysztofiak VIa     – 2 miejsce
  • Maria Lewińska IVa, Karolina Lesner Vb i Tomasz Wdowczyk VIb - 3 miejsce
  • Laureaci konkursu „Słownictwo” w kategorii klas II- III:
  • Jakub Zawal IIc i Wojciech Jesionka IIIb    - 1 miejsce
  • Julia Olawa IIb i Oliwia Jastrzębska IIIa        – 2 miejsce
  • Hubert Suder IIb i Anna Kusiak IIIa        – 2 miejsce
  • Patryk Bąk IIb i Julia Furmańczyk IIIb        – 2miejsce
  • Pędziwiatr Alan IIc i Bianka Dalmata IIIb    - 2 miejsce
  • Alfertowicz Julia IIa i Kamil Olbiński IIIa     – 3 miejsce
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym SKO „Oszczędzam na…” Anna Kusiak kl. IIIa – op. I. Płaczek
  • II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym SKO „Oszczędzam na…” Wiktor Hansch kl. Ic – op. M. Wiśniewska
  • II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym SKO „Oszczędzam na…” Dominika Bodo kl. III b – op. R. Gorazdowska
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym SKO „Oszczędzam na…” Michalina Sierzchała kl. I a – op. M. Koziol
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym SKO „Oszczędzam na…” Fabian Wilisowski kl.II c – op. G Potyrańska
  • I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim - Miłosz Zieliński kl. II a, op. Krystyna Gradzik
  • II miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim - Lena Kozłowska kl. I b, op. Ewa Żylak
  • III miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim - Amelia Huget kl. II a, op. Krystyna Gradzik
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś" kat. kl. I – Martyna Paradowska kl. I b, op. E. Żylak
  • II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś" kat. kl. I - Hanna Krupowicz kl. I a, op. M. Koziol
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś"kat. kl. I – Kinga Feliksiak kl. I c, op. M. Wiśniewska
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś"kat. kl. II - Patrycja Bartkowiak kl. II a, op. K. Gradzik
  • II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym " Mój miś"kat. kl. II - Nikola Skąpska kl. II b, op. U Zajda
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś" kat. kl. II – Amelia Huget kl. II a, op. K. Gradzik
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym " Mój miś" kat. kl. III – Aleksandra Wiśniewska kl. III b, op. M. Florczak
  • II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym " Mój miś"kat. kl. III – Nikola Szymalak kl. III a, op. I. Płaczek
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś"kat. kl. III – Weronika Mikitiuk kl. III b, op. M. Florczak
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jesienne drzewo"  kat. kl. I – Kinga Felisiak kl. I c, op. M. Wiśniewska
  • II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jesienne drzewo" kat. kl. I – Dominika Nowakowska kl. I c, op. M. Wiśniewska
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jesienne drzewo" kat. kl. I – Julia Ninard  kl. I c, op. M. Wiśniewska
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jesienne drzewo" kat. kl. II - Leon Marcinkowski kl. II b, op. U. Zajda
  • II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jesienne drzewo" kat. kl. II - Nikola Skąpska kl. II b, op. U Zajda
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jesienne drzewo" kat. kl. II – Wiktoria Trościanko kl. II a, op. K. Gradzik

 

I m drużynowo w gminnym Konkursie Mitologicznym – Weronika Pasik z kl. Va, Karolina Lesner z kl. Va,

Daria Durma z kl. Vb,

Korneliusz Bąk z kl. Va.                                                                                                       

                                                               Op. A. Buczyńska

                                                                      B. Żurak

                                                                      J. Modrzejewska

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Obywatel to ja” – Amelia Nowicka kl. II b, op. U. Zajda

Osiągnięcia uczniów - 2014/2015

Etap ogólnopolski

  • III nagroda w I kategorii wiekowej Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieży Szkolnej „Mój las”– Leon Marcinkowski z kl. I b - op. U. Zajda


Etap wojewódzki

  • I m. w województwie, IV w kraju w konkursie „Alfik humanistyczny”– Oliwia Świca z kl. VI b - op. A. Buczyńska
  • I m. w województwie  w XXVIII edycji  konkursu  „Mój las” Leon Marcinkowski kl. I b - op. U. Zajda
  • II m. w województwie w konkursie recytatorskim „Nie wyrastaj z marzeń” – Miłosz Zieliński z kl. I a - op. K. Gradzik


Etap powiatowy

  • III m w powiecie w konkursie języka angielskiego „Macmillan Primary School Tournament” – Patrycja Banasiak z kl. VI a - op. B. Feńczak    
  • I m w powiecie w Turnieju Szkół  w Ortofrajdzie 2015 –  Natalia Skobyranda z kl. VIa, Agnieszka Gralak z kl. VIa - op. B. Żurak
  • III m w powiecie w konkursie języka angielskiego „English Champion” – Michał Krysztofiak z kl. Va - op. A. Dul
  • III m w powiecie w unihokeju chłopców - op. J. Jesionka
  • III miejsce  w powiecie w konkursie języka angielskiego „English Champion” – Michał Krysztofiak z kl. Va - op. A. Dul 


Etap gminny

 

  • II m w gminnym konkursie czytelniczym dla klas IV-VI – Julia Florczak z kl. VI b - op. A. Buczyńska
  • II m w gminnym przeglądzie klasowych zespołów teatralnych - klasa II b - op. M. Wiśniewska
  • III m w gminnym trójboju – Wiktoria Nagły z kl. IV a - op. J. Jesionka
  • I m w gminnym konkursie ortograficznym klas II – Magdalena Wesołowska z kl. II a - op. I. Płaczek
  • III m w gminnym konkursie czytelniczym klas II-III – Bianka Dalmata z kl. IIb - op. M. Florczak
  • II m w gminie w kategorii klas I-III w konkursie recytatorskim „Wypłyń na głębię” – poezja Jana Pawła II –Olga Gargulińska z kl. IIb - op. M. Florczak
  • II m w gminnym konkursie plastyczno – literackim „Miasto Nowogard” w kategorii klas I – Adrianna Skobyranda z kl Ib - op. U. Zajda
  • III m w gminnym konkursie plastyczno – literackim „Miasto Nowogard” w kategorii klas I –   Julia Olawa z kl Ib - op. U. Zajda   
  • I m w gminnym konkursie plastyczno – literackim „Miasto Nowogard” w kategorii klas II – Weronika Mikitiuk z kl IIb - op. M. Florczak                                   
  • II m w gminnym konkursie plastyczno – literackim „Miasto Nowogard” w kategorii klas II – Kornelia Kasprzyk z kl IIa - op. I. Płaczek                                   
  • III m w gminnym konkursie plastyczno – literackim „Miasto Nowogard” w kategorii klas II – Maciej Włochowicz z kl IIb - op. M. Florczak
  • I m w gminnym konkursie plastyczno – literackim „Miasto Nowogard” w kategorii klas III – Brajan Szafran z kl IIIb - op. M. Wiśniewska                                   
  • II m w gminnym konkursie plastyczno – literackim „Miasto Nowogard” w kategorii klas III – Mateusz Ołubiec z kl IIIb - op. M. Wiśniewska                                   
  • III m w gminnym konkursie plastyczno – literackim „Miasto Nowogard” w kategorii klas III – Julia Tamborska z kl IIIb -  op. M. Wiśniewska     
  • I m w gminie w czwórboju dziewcząt – J. Studniarz z kl. VIa, N. Wielowska kl. VIa, N. Wilke kl. VIb, O. Świca kl. VIb, N. Luberadzka kl. Va,W. Nagły kl. IVa. - op. J. Jesionka
  • III m w gminie w czwórboju chłopców – P. Lisiecki kl. VIb, K. Kwieciński kl. VIb, M. Zaremba kl. IVb, W. Lisiecki kl. Vb, C. Wojtyniak kl. Va, W. Tomczyk kl. IVb - op. J. Jesionka
  • I m w gminie w indywidualnym trójboju – Natalia Luberadzka - kl.Va -  op. J. Jesionka
  • I m w gminie w konkursie ortograficznym klas II i II –  G. Bartkowiak kl. IIIa M. Lewińska kl. IIIa - op. M. Wiśniewska,  E. Żylak
  • III m w gminie w konkursie „Matematyczne Asy z IV klasy” – O. Tomasikiewicz kl. IVb, W. Jarząb kl. IVb, O. Stokłos kl. IVb -   op. G. Miętka
  • II m w gminie w Dwa Ognie klas III – drużyna klasy IIIa i klasy Iii - op. M. Wiśniewska, E. Żylak
  • III m w gminie w dwa ognie klas drugich – drużyna klasy IIa i IIb - op. I. Płaczek,  M. Florczak
  • I miejsce w gminnym konkursie plastycznym „ Pisanka Wielkanocna” kl. I a – op. K. Gradzik
  • II miejsce w gminnym konkursie "Moje miasto - Nowogard" Adrianna Skobyranda  kl. I b, opiekun - U. Zajda
  • III miejsce w gminnym konkursie "Moje miasto - Nowogard" Julia Olawa  kl. I b, opiekun - U. Zajda
  • III m w gminie w konkursie plastycznym „Co w trawie piszczy  i po niebie lata” – Oliwia Majcher z kl. „O” -  op. M. Koziol  
  • I miejsce w gminie w konkursie twórczości poetyckiej „Serce”– Alicja Wilk z kl. Ia - op. K. Gradzik    
  • II miejsce w gminie w konkursie twórczości poetyckiej „Serce”– Agata Kapella z kl. Ic - op. G. Potyrańska
  • III miejsce w gminie w konkursie twórczości poetyckiej „Serce”– Leon Marcinkowski. Ib - op. U. Zajda        
  • I miejsce w międzyszkolnym konkursie na album "Nowogard - moja duma, moje miasto"  Amelia Trepkowska kl. I b, opiekun - U. Zajda
  • II miejsce w międzyszkolnym konkursie na album "Nowogard - moja duma, moje miasto"  Adrianna Skobyranda  kl. I b, opiekun - U. Zajda
  • III miejsce w międzyszkolnym konkursie na album "Nowogard - moja duma, moje miasto"  Weronika Luberadzka kl. I b, opiekun - U. Zajda  
  • I miejsce w międzyszkolnym konkursie na album "Nowogard - moja duma, moje miasto"  Anna Kusiak  kl. II a, opiekun – I.Płaczek
  • II miejsce w międzyszkolnym konkursie na album "Nowogard - moja duma, moje miasto"  Hanna Jokiel  kl. II b, opiekun – M. Florczak
  • III miejsce w międzyszkolnym konkursie na album "Nowogard - moja duma, moje miasto"  Aleksandra Wiśniewska  kl. II b, opiekun – M. Florczak
  • II miejsce w międzyszkolnym konkursie na album "Nowogard - moja duma, moje miasto"  Julia Wrzosek  kl. III b, opiekun – M. Wiśniewska
  • III miejsce w międzyszkolnym konkursie na album "Nowogard - moja duma, moje miasto"  Wiktoria Łaszuk kl. III b, opiekun – M. Wiśniewska
  • I m w gminnym konkursie plastycznym w kategorii klas I „Przyroda wokół nas” – Zuzanna Krata z kl. I b - op. U. Zajda
  • I m w gminnym konkursie plastycznym w kategorii klas II „Przyroda wokół nas” –    Oliwia Gołuchowska z kl. II a - op. I. Płaczek
  • I m w gminie w konkursie recytatorskim klas IV-VI – Wojciech Jarząb z kl. IV b. - op. A. Buczyńska
  • I m w gminie w konkursie recytatorskim klas I-III – Miłosz Zieliński z kl. I a - op. K. Gradzik
  • I m w gminie oraz tytuł Matematycznego Asa z klas piątych – Cezary Wojtyniak z kl. Va - op. J. Tychoniec
  • I m w gminie drużynowo w konkursie Matematyczne Asy z piątej klasy – Daria Szymczak z kl. Va - Cezary Wojtyniak z kl. Va, Kalina Kaczmarek z kl. Vb - op. G. Miętka
  • I m w gminie w mistrzostwach w unihokeju chłopców- op. J. Jesionka
  • I m. Marcel Banasik kl. Ia w gminnym konkursie plastycznym „ Zdrowie na talerzu” – op. K. Gradzik
  • I m. w gminnym konkursie pt. „Czary Mary Jesienne Dary” dla klas: Ia, Ib, IIa, IIb, IIIa, IIIb -   op. K. Gradzik, U. Zajda,  I. Płaczek, M. Florczak,  E. Żylak , M. Wiśniewska          
  • I m. Katarzyna Nagły klasa II "a" w gminnym biegu dziewcząt na 400 m klas I - III szkół podstawowych podczas I Nowogardzkiego Biegu Ulicznego – op. I. Płaczek
  • I m. w gminnych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt: Wilke Nikola  kl.VIb, Świca Oliwia kl. VIb, Grzywacz Wiktoria  kl. VIb, Studniarz Joanna  kl. VIa, Gralak Agnieszka  kl. Via, Rudawska Laura kl. VIa, Raczkiewicz Wiktoria  kl. VIa, Maknia Kornelia  kl. Va, Luberadzka Natalia kl. Va, Kaczmarek Kalina  kl. Va - op. J. Jesionka
  • II m. Natalia Olszewska kl. I a w gminnym konkursie plastycznym „ Zdrowie na talerzu” -  op. K. Gradzik
  • II m w gminie w konkursie Matematyczne Asy z piątej klasy – Daria Szymczak z kl. Va -  op. J. Tychoniec
  • III m. w gminie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców: Lisiecki Patryk z kl. VIb, Kwieciński Karol z kl. VIb, Makowski Dawid z kl. VIb, Śniegowski Mateusz z kl. VIb, Skorek Ernest z kl. VIa, Wojtyniak  Cezary z kl. Va, Załuska Jakub z kl. Vb, Lisiecki Wiktor z kl. Vb, Lisiecki Adrian z kl. Vb, Zaremba Mateusz z kl. IVb – op. J. Jesionka
  • III m w gminie w turnieju piłki ręcznej dziewcząt - op. J. Jesionka


Etap szkolny

  • I miejsce Miłosz Zieliński kl. I a –szkolny konkurs recytatorski op. K. Gradzik
  • II miejsce Olga Gargulińska kl. II b – szkolny konkurs recytatorski op. M. Florczak
  • III miejsce Celina Wesołowska kl. III a – szkolny konkurs recytatorski op. E. Żylak
  • I miejsce  Nikola Skąpska kl. I b - szkolny konkurs plastyczny "Moje  ulubione zwierzątko" op. U. Zajda 
  • I miejsce Marysia Lewińska kl. III b - szkolny konkurs plastyczny "Moje  ulubione zwierzątko" op. M. Wiśniewska
  • II miejsce Hubert Suder kl. I b - szkolny konkurs plastyczny "Moje  ulubione zwierzątko" op. U. Zajda 
  • II miejsce Nikola Olawa kl. III a - szkolny konkurs plastyczny "Moje  ulubione zwierzątko" op. E. Żylak
  • III miejsce Ola  Dudziec kl. III b - szkolny konkurs plastyczny "Moje  ulubione zwierzątko" op. M. Wiśniewska
  • III miejsce Leon Marcinkowski kl. I b - szkolny konkurs plastyczny "Moje  ulubione zwierzątko" op. U. Zajda
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym pt. "Flagi i symbole Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej" kategoria kl. I -  Emilia Tomasikiewicz kl. I a. op. K. Gradzik
  • II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym pt. "Flagi i symbole Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej"kategoria kl. I - Adrianna Skobyranda kl. Ib, op. U. Zajda
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym pt. "Flagi i symbole Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej" kategoria kl. I - Krystian Żylak kl. Ic, op. G. Potyrańska
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym pt. "Flagi i symbole Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej" kategoria kl. II -   Anna Kusiak II a. op. I. Płaczek
  • II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym pt. "Flagi i symbole Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej"kategoria kl. II- Mateusz Konior  kl. Ib, op. M. Florczak
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym pt. "Flagi i symbole Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej" kategoria kl. II - Magda Wesołowska IIa, op. I. Płaczek
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym pt. "Flagi i symbole Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej" kategoria kl. III - Oliwia Cimcioch kl.  III a. op. E. Żylak
  • II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym pt. "Flagi i symbole Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej"kategoria kl. III- Mateusz Ołubiec  kl. IIIb, op. M. Wiśniewska
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym pt. "Flagi i symbole Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej" kategoria kl. III -  Gabrysia Bartkowiak kl. IIIa, op. E. Żylak
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym pt. "Flagi i symbole Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej" kategoria kl. III -  Miłosz Machocki kl. IIIa, op. E. Żylak
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś" kategoria kl. I  Emilia Tomasikiewicz  kl. Ia, op. K. Gradzik
  • II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś" kategoria kl. I  Julia Olawa  kl.Ib, op. U. Zajda
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś"kategoria kl. I  Kinga Mnich kl.Ic, op. G. Potyrańska
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś"kategoria kl. II  Weronika Mikitiuk kl.IIb, op. M. Florczak
  • II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś"kategoria kl. II  Jakub Młynarski  kl.II a, op. I. Płaczek
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś"kategoria kl. II  Alan Olszewski  kl. IIb, op. M. Florczak
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś"kategoria kl. II  Anna Kusiak  kl.IIa. op. I. Płaczek
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś"kategoria kl. III Nicola Olawa kl. III b. op. E. Żylak
  • II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś"kategoria kl. III Julia Tamborska kl. IIIb. Op. M.Wiśniewska
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś"kategoria kl. III Miłosz Machocki  kl. IIIa. op. E. Żylak

Osiągnięcia uczniów - 2013/2014

Etap wojewódzki

  • III m w województwie, IX m w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny dla Agaty Salamon z kl. VI b. - op. A. Buczyńska.
  • Wyróżnieniew wojewódzkim konkursie recytatorskim „Nie wyrastaj z marzeń” – Wojciech Jarząb z klasy IIIb. - op.Krystyna Gradzik
  • III m w województwie w konkursie fotograficznym – Miłosz Machocki z klasy II a - op. E. Żylak

Etap powiatowy

  • Laureat w eliminacjach powiatowych Małego Konkursu Recytatorskiego – Wojciech Jarząb z kl. III b. – op. K. Gradzik
  • I m w powiecie w konkursie matematycznym klas czwartych –  Kalina Kaczmarek z klasy IVb. - op. G. Miętka

Etap gminny

  • Laureat konkursu recytatorskiego w eliminacjach miejsko-gminnych – Wojciech Jarząb z klasy IIIb - op. K. Gradzik
  • Laureatka konkursu recytatorskiego w eliminacjach miejsko-gminnych – Maria Korszeń z klasy VIb - op. A. Buczyńska
  • I m. w gminie w konkursie „Mały mistrz kuchni" – Agnieszka Gralak z klasy Va, Wiktoria Spera z klasy Va, Nikola Wielowska z klasy Va - Op. A. Krzywania
  • I m w gminie w konkursie recytatorskim dla dzieci przedszkolnych –  Zuzanna Gruchała. - op. G. Potyrańska
  • III m. w gminie w konkursie „Kolędy i pastorałki" – Gabriela Bartkowiak i Maja Tomasikiewicz z klasy II a – op. E. Żylak
  • II m w gminie w konkursie plastycznym „Przyroda wokół nas" – Maja Krzywańska z klasy IIIb. - op. K. Gradzik
  • II m drużynowo w gminnym konkursie „Matematyczne Asy z V klasy".
    Indywidualnie:
    • II m – Paweł Zając z kl. Vb - op. G. Miętka
    • III m – Paula Kolibska z kl. Vb - op. G. Miętka
    • III m – Agnieszka Gralak z kl. Va - op. G. Miętka
  • I m w gminie w konkursie „Mistrz opowiadań, ładnego pisania – Nowogard 2013" – Maja Bujalska z kasy VIa - op. B. Żurak
  • III m w gminnym konkursie plastycznym „Moje Anioły" – Amelia Filipińska z klasy IIb - op. M. Wiśniewska
  • II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Czy znasz las?" Oliwia Kukuła kl. III a; opiekun U. Zajda
  • I m. w gminnym konkursie „Jesiennej piosenki” dla uczniów kasy IIb.- op. M. Wiśniewska
  • I m w miejsko-gminnym konkursie plastycznym „W świecie poezji Juliana Tuwima” dla uczniów kasy IIb.- op. M. Wiśniewska
  • I m w gminie w konkursie matematycznym „Asy z VI klasy”- Szymon Karapuda z kl. VIb, Agata Salamon z kl. VIb, Mateusz Wojtyniak z kl. VIa. -op. J. Tychoniec, G. Miętka
  • III m. w gminnym konkursie ortograficznym: Jakub Saja z klasy IIIa, Oliwia Kukuła z klasy IIIa, Wiktoria Róg z klasy IIIb. - op. Urszula Zajda, Krystyna Gradzik
  • III m. w gminnym konkursie poetyckim „Marzenia" dla M. Cieplak z kl. II b – op. M. Wiśniewska
  • III m w gminie w konkursie plastycznym „Czystość to zdrowie''- Karolina Lesner z klasy IIIa. - op.Urszula Zajda
  • I m w gminie w konkursie plastycznym „Czystość to zdrowie''- Oliwia Kukuła z klasy IIIa. - op.Urszula Zajda
  • III m w gminie w konkursie plastycznym „Czystość to zdrowie''- Maja Tomasikiewicz z klasy II a - op.Ewa Żylak
  • III m. w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Święty Jan Paweł II" – Mateusz Ołubiec z klasy IIb. - op. Siostra Amadea
  • II m. w gminnym konkursie ekologicznym „Chcę, aby na moim niebie było słońce" - Oliwia Kukuła z klasy III a, Dawid Werner z klasy III b.- op. Urszula Zajda Krystyna Gradzik
  • II m. w gminnym konkursie piosenki angielskiej „Singing Elves" dla klas I-III dla duetu K. Plebańskiej, N. Olawy z kl. II a – op. A. Dul
  • I m w gminnym konkursie recytatorskim „Wpłyń na głębię” - Olga Gargulińska z klasy Ib. - op. M. Florczak
  • III m w gminnym konkursie recytatorskim „Wpłyń na głębię” - Maria Korszeń z klasy VI b. -   op. A. Buczyńska
  • III m w gminie w konkursie przyrodniczym „Parki Narodowe Polski”- Julia Florczak z klasy V b, Agnieszka Gralak z klasy V a. - op. D. Marcinkiewicz, G. Jackowska-Wojtala
  • III m w gminie w trójboju lekkoatletycznym – Joanna Studniarz z klasy V b.- op. J. Jesionka
  • I m w gminie w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt – Joanna Studniarz V a, Laura Rudawska V a, Nikola Wielowska V a, Anna Głębocka z klasy VI a, Dominika Damas VI b, Oliwia Grudzień V a - op. J. Jesionka

Etap szkolny

  • I m. - Leon Marcinkowski z klasy „0" w konkursie plastycznym "Mój miś" op. G. Potyrańska
  • II m . - Igor Pliszka z klasy „0" w konkursie plastycznym "Mój miś" op. G. Potyrańska
  • III m.- Nikola Zięba z klasy „0" w konkursie plastycznym "Mój miś" op. G. Potyrańska
  • I m. - Mikitiuk Weronika z klasy I b w konkursie plastycznym "Mój miś" op. M. Florczak
  • II m. - Olga Gargulińska z klasy I b w konkursie plastycznym "Mój miś" op. M. Florczak
  • III m. - Nikola Szymalak z klasy I a w konkursie plastycznym "Mój miś" op. I. Płaczek
  • I miejsce - Miłosz Machocki z klasy II a w konkursie plastycznym "Mój miś" op. E. Żylak
  • II m. - Nikola Olawa z klasy II a w konkursie plastycznym "Mój miś" op. E. Żylak
  • III m. - Maja Tomasikiewicz z klasy II a w konkursie plastycznym "Mój miś" op. E. Żylak
  • I m. w eliminacjach szkolnych Małego Konkursu Recytatorskiego – Wojciech Jarząb z kl. III b. – op. K. Gradzik
  • II m. w eliminacjach szkolnych Małego Konkursu Recytatorskiego –Olga Gargulińska z kl. III b. – op. K. Gradzik
  • III m. w eliminacjach szkolnych Małego Konkursu Recytatorskiego – Celina Wesołowska z kl. II a. – op. E. Żylak
  • I miejsce - Oliwia Tomasikiewic z klasy III b w konkursie plastycznym "Mój miś" op. K. Gradzik
  • II miejsce - Wiktoria Maknia z klasy III b w konkursie plastycznym "Mój miś" op. K. Gradzik
  • III miejsce - Dawid Werner z klasy III b w konkursie plastycznym "Mój miś" op. K. Gradzik
  • I m. w gminie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt- op. J. Jesionka
  • III m w gminie w mini piłce nożnej dziewcząt - op. J. Jesionka
  • I m. dla Gabrieli Bartkowiak z kl. II a, w szkolnym konkursie ortograficznym dla klas II – op. E. Żylak
  • III m. dla Nikoli Olawy z kl. II a, w szkolnym konkursie ortograficznym dla klas II – op. E. Żylak
  • I m. dla ucz. kl. I b Olgi Gargulińskiej w szkolnym konkursie „Moje miasto Nowogard"– op. M. Florczak
  • II m. dla ucz. kl. III b Wojciecha Jarząb w szkolnym konkursie „Moje miasto Nowogard" – op. K. Gradzik
  • III m. dla ucz. kl. II a Gabrieli Bartkowiak w szkolnym konkursie „Moje miasto Nowogard"– op. E. Żylak
  • I miejsce - szkolne eliminacje konkursu czytelniczego "Abecelki i duch Bursztynowego Domu" Marcel Pac kl. III a -  op. U Zajda
  • II miejsce - szkolne eliminacje konkursu czytelniczego "Abecelki i duch Bursztynowego Domu"  Oliwia Kukuła kl. III a -  op. U. Zajda
  • III miejsce - szkolne eliminacje konkursu czytelniczego "Abecelki i duch Bursztynowego Domu" Olaf Stokłos kl. III b, op. K. Gradzik
  • I miejsce - szkolny konkurs plastyczny "Twórczość Marii Konopnickiej" Oliwia Kukuła kl. III a -  op. U Zajda
  • II miejsce - szkolny konkurs plastyczny "Twórczość Marii Konopnickiej" Wiktoria Nagły  kl. III a -  op. U. Zajda
  • III miejsce - szkolny konkurs plastyczny "Twórczość Marii Konopnickiej" Oliwia Tomasikiewicz  kl. III b -  op. K. Gradzik
  • I miejsce  w szkolnym konkursie czytelniczym „Życie i twórczość Marii Konopnickiej”- Maja Bujalska kl. VI a
  • II miejsce - w szkolnym konkursie czytelniczym „Życie i twórczość Marii Konopnickiej”- Aleksandra Saja kl IV a
  • III miejsce - w szkolnym konkursie czytelniczym „Życie i twórczość Marii Konopnickiej”- Mateusz Wojtyniak kl VI a
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Twórczość Marii Konopnickiej"  - Nikola Olawa kl. II a -  op. E. Żylak
  • II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Twórczość Marii Konopnickiej"  - Miłosz Machocki  kl. II a -  op. E. Żylak
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Twórczość Marii Konopnickiej"  - Szymon Wielgus kl. II a -  op. E. Żylak
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Twórczość Marii Konopnickiej"  - Jakub Młynarski kl. I a -  op. I. Płaczek
  • II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Twórczość Marii Konopnickiej"  - Hanna Jokiel  kl. I b -  op. M. Florczak
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Twórczość Marii Konopnickiej"  - Wojciech Jesionka kl. I b -  op. M. Florczak

Osiągnięcia uczniów - 2012/2013

Etap wojewódzki

  • IV miejsce w półfinale wojewódzkich igrzysk w mini piłce ręcznej dziewcząt - op. J. Jesionka
  • III miejsce w województwie w XXVI edycji konkursu "Mój las" - Oliwia Kukuła, Wiktoria Woźniak kl. II a - op. U. Zajda
  • II miejsce w mistrzostwach regionu w piłce ręcznej dziewcząt - op. J. Jesionka
  • IV miejsce w województwie dla Szymona Karapudy w Alfiku Humanistycznym kl. V b - op. A. Buczyńska
  • III m. w województwie dla O. Kukuły, W. Woźniak w konkursie plastycznym „Mój las” – op. U. Zajda

Etap powiatowy

  • I miejsce dla Antona Koziol kl. VI b w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego - op. A. Dul
  • III miejsce dla Kryspina Fedaka kl. III b w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego - op. A. Dul
  • II m. w powiecie dla Sz. Karapuda, K. Kaźmierowskiego, P. Sochackiego w konkursie matematycznym – op. J. Tychoniec, G. Miętka

Etap gminny

  • I miejsce dla O. Stokłos kl. II b w konkursie piosenki angielskiej „Singing Elves” – op. A. Dul
  • I m. dla Mai Tomasikiewicz wgminnym konkursie plastycznym „Przyroda wokół nas”– op. E. Żylak
  • II miejsce dla K. Plebańskiej i D. Lasek kl. I a w konkursie piosenki angielskiej „Singing Elves” – op. A. Dul
  • II miejsce dla A Saja kl. III a w konkursie piosenki angielskiej „Singing Elves” – op. A. Dul
  • II miejsce dla A. Gralak i W. Spera kl. IV a w konkursie piosenki angielskiej „Just Singing” – op. B. Feńczak
  • II miejsce dla D. Damas i A. Salamon kl. V b w konkursie piosenki angielskiej „Just Singing” – op. B. Feńczak
  • I miejsce dla K. Jaszcz kl. VI b w konkursie piosenki angielskiej „Just Singing” – op. A. Dul
  • I m. w gminie w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt – op. J. Jesionka
  • III m. w gminie w czwórboju lekkoatletycznym chłopców – op. J. Jesionka
  • II m. w gminie dla A. Olszewskiego O „b" w konkursie plastycznym „Wiosna, ach to Ty" – op. G. Potyrańska
  • I m. w gminie dla A. Głębockiej w trójboju lekkoatletycznym – op. J. Jesionka
  • III m. w gminie dla M. Bujalskiego w konkursie recytatorskim „Wypłyń na głębię" – op. M. Florczak
  • III m. w gminie dla M. Korszeń w konkursie recytatorskim poezji Jana Pawła II „Wypłyń na głębię" – op. A. Buczyńska
  • III m. drużynowo dla kl. III a i III b w konkursie matematycznym dla klas III – op. I. Płaczek, M. Florczak
  • I m. w gminie dla O. Kukuły w konkursie ortograficznym klas II – op. U. Zajda
  • I m. w gminie w turnieju Mini Mundialu 2013 – op. J. Jesionka
  • I m. w gminie dla A. Saja w konkursie ortograficznym klas III – op. M. Florczak
  • I m. w gminie dla K. Fedaka w konkursie ortograficznym klas III – op. I. Płaczek
  • I m. w gminie dla Z. Gruchała w grupie 5-latków w konkursie piosenki – op. M. Koziol
  • I m. w gminie dla P. Stasiak w grupie 6-latków w konkursie piosenki – op. G. Potyrańska
  • II m. w gminie dla K. Kaczmarek w konkursie plastycznym „Nie tylko Słoń Trąbalski"– op. I. Płaczek
  • I m. w gminie dla G. Bartkowiak w konkursie ortograficznym klas I – op. E. Żylak
  • III m. w gminie dla M. Wdowiak w konkursie ortograficznym klas I – op. M. Wiśniewska
  • I m. drużynowo (A. Saja, K. Fedak, G. Barkowiak, M. Wdowiak) w konkursie ortograficznym klas I i III – op. M. Florczak,I. Płaczek, E. Żylak, M. Wiśniewska
  • III m. drużynowo (I. Olszewski, D. Szymczak, K Kaczmarek) w konkursie matematycznym – op. M. Florczak, I. Płaczek
  • III m. w gminie dla K. Kaczmarek w konkursie matematycznym – op. I. Płaczek
  • II miejsce dla K. Kaczmarek kl.III b w gminnym konkursie plastycznym "Nie tylko Słoń Trąbalski" - op.I. Płaczek
  • II miejsce w gminie w zawodach sportowych zerówek - op. G. Potyrańska
  • Laureat - Karol Płaczek w eliminacjach miejsko - gminnych Małego Konkursu Recytatorskiego - op. A. Buczyńska
  • III miejsce w gminie dla A. Salamon, Sz. Karapuda, M. Bujalskiej, a. Głębockiej w konkursie mitologicznym kl. V - op. A. Buczyńska, B. Żurak
  • III miejsce w gminie dla K. Kaźmierowskiego w konkursie matematycznym "Asy z VI klasy" - op. J. Tychoniec
  • III miejsce w gminie dla N. Ptaszek w konkursie matematycznym "Asy z VI klasy" - op. J. Tychoniec
  • III miejsce w gminie dla drużyny z SP-2 w konkursie matematycznym "Asy z VI klasy" - op. J. Tychoniec
  • III miejsce w gminie dla drużyny z SP-2 w konkursie matematycznym "Asy z V klasy" - op. G. Miętka - Piotrowicz, J. Tychoniec
  • III miejsce w gminie w piłce siatkowej dziewcząt - op. J. Jesionka
  • I miejsce w gminie w piłce koszykowej chłopców - op. G. Górczewski
  • I miejsce w gminie w unihokeju dziewcząt - op. J. Jesionka
  • II miejsce w gminie dla A. Saja kl. III "a" w konkursie "Czy znasz las?" - op. M. Florczak
  • I miejsce dla Pawła Zająca w gminnym konkursie matematycznym "Asy z IV klasy" - op. G. Miętka - Piotrowicz
  • III miejsce dla Agnieszki Gralak w gminnym konkursie matematycznym "Asy z IV klasy" - op. G. Miętka - Piotrowicz
  • I miejsce dla szkoły SP-2 w gminnym konkursie matematycznym "Asy z IV klasy"
  • III miejsce w międzyszkolnym konkursie na album "Warzywa z naszego ogródka" klasa II a - op. U Zajda
  • Wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "W świecie legend Pomorza Zachodniego" Julia Ubych, kl. II a,op. U. Zajda
  • Wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "W świecie legend Pomorza Zachodniego" Oliwia Kukuła. kl.IIa op. U. Zajda
  • Wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "W świecie legend Pomorza Zachodniego" Maja Krzywańska, op. K. Gradzik

Etap szkolny

  • I miejsce dla K. Plebańskiej i D. Lasek kl. I a w konkursie piosenki angielskiej „Singing Elves” – op. A. Dul
  • II miejsce dla O. Stokłos kl. II b w konkursie piosenki angielskiej „Singing Elves” – op. A. Dul
  • III miejsce dla A Saja kl. III a w konkursie piosenki angielskiej „Singing Elves” – op. A. Dul
  • II miejsce dla A. Gralak i W. Spera kl. IV a w konkursie piosenki angielskiej „Just Singing” – op. B. Feńczak
  • II miejsce dla D. Damas i A. Salamon kl. V b w konkursie piosenki angielskiej „Just Singing” – op. B. Feńczak
  • I miejsce dla K. Jaszcz kl. VI b w konkursie piosenki angielskiej „Just Singing” – op. A. Dul
  • I miejsce dla L. Kowalczyk kl. VI c w konkursie piosenki angielskiej „Just Singing” – op. A. Dul
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój przyjaciel miś" kl. O - op. G. Potyrańska
  • II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój przyjaciel miś" kl. O - op. G. Potyrańska
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój przyjaciel miś" kl. O - op. G. Potyrańska
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój przyjaciel miś" kl. I - Miłosz Machocki kl Ia op. E. Żylak
  • II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój przyjaciel miś" kl. I - Julia Wrzosek kl I b - op. M. Wiśniewska
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój przyjaciel miś" kl. I - Maciej Karcz kl Ia op. E. Żylak
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój przyjaciel miś" kl. II - Karolina Lesner kl. II a, op. U. Zajda
  • II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój przyjaciel miś" kl. II - Oliwia Kukuła kl. II a, op. U. Zajda
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój przyjaciel miś" kl. II - Wiktoria Nagły kl. II a, op. U. Zajda
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój przyjaciel miś" kl. III- K. Dąbrowski kl. IIIa, op. M. Florczak
  • II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój przyjaciel miś" kl. III - N. Olewicka kl. III b, op. I. Płaczek
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój przyjaciel miś" kl. III - F. Zdunowski kl. III b, op. I. Płaczek
  • I miejsce w szkole dla W. Jarząba w konkursie czytelniczym " Kraina wierszy J. Tuwima - op. K. Gradzik
  • I miejsce w szkole dla W. Jarząba w konkursie "Moje miasto Nowogard" - op. K. Gradzik
  • II miejsce w szkole dla K. Bąka w konkursie recytatorskim - op. K. Gradzik
  • II miejsce w szkole dla W. Jarząba w konkursie recytatorskim - op. K. Gradzik
  • III miejsce w szkole dla W. Jarząba w konkursie czytelniczym "Baśnie różnych narodów" - op. K. Gradzik
  • I miejsce w szkole dla M. Krzywańskiej w konkursie "Utwory M. Konopnickiej w rysunkach" - op. K. Gradzik
  • II miejsce w szkole dla W. Róg w konkursie "Utwory M. Konopnickiej w rysunkach" - op. K. Gradzik
  • I miejsce w szkole dla M. Krzywańskiej w konkursie plastycznym "Owoce i jarzyny to witaminy" - op. K. Gradzik
  • III miejsce w szkole dla klasy II "b" w konkursie piosenki ekologicznej - op. K. Gradzik
  • I m. dla Miłosza Machockiego kl. I a w szkolnym konkursie na album „Moje miasto – Nowogard” – op. E. Żylak
  • II m. dla Miłosza Machockiego kl. I a w szkolnym konkursie plastycznym „Owoce i jarzyny to witaminy” – op. E. Żylak
  • III m. dla Mai Tomasikiewicz w konkursie plastycznym „Utwory M. Konopnickiej w rysunkach” – op. E. Żylak

Osiągnięcia uczniów - 2010/2011

Etap ogólnopolski

  • III miejsce w kraju/ I w województwie dla Amandy Puszcz w Międzynarodowym Konkursie "Alfik Humanistyczny" - op. A. Buczyńska

Etap wojewódzki

  • VIII miejsce w województwie dla Szymona Karapudy w konkursie matematycznym "Kangur" - op. U. Zajda
  • Bardzo dobry wynik w województwie dla Pawła Zająca w konkursie matematycznym "Kangur" - op. E. Żylak
  • Bardzo dobry wynik w województwie dla Agnieszki Gralak w konkursie matematycznym "Kangur" - op. M. Wiśniewska
  • III miejsce w województwie dla Szymona Karapudy /kl. IIIb/ w konkursie Alfik matematyczny op. U. Zajda
  • II miejsce w województwie dla Agaty Salamon i Jakuba Majcherczaka /kl III b/ w XXV edycji konkursu plastycznego "Mój las" - op. U. Zajda

Etap powiatowy

  • IV miejsce dla Szymona Karapudy w konkursie czytelniczym "Legendy i podania godne poznania" - op. U. Zajda
  • VI miejsce dla Jakuba Majcherczaka w konkursie czytelniczym "Legendy i podania godne poznania" - op. U. Zajda
  • VI miejsce dla Marii Korszeń w konkursie czytelniczym "Legendy i podania godne poznania" - op. U. Zajda
  • X miejsce dla Agaty Salamon w konkursie czytelniczym "Legendy i podania godne poznania" - op. U. Zajda
  • Wyróżnienie dla Szymona Karapudy, Dominiki Damas /IIIb/ w konkursie plastycznym "Legendy i podania polskie w obrazkach"- op. U. Zajda
  • I miejsce w mistrzostwach powiatu w unihokeju chłopców -
  • op. G. Górczewski
  • II miejsce w mistrzostwach powiatu w unihokeju dziewcząt - op. J. Jesionka

Etap gminny

  • II miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym dla uczniów klas trzecich Szymon Karapuda kl. III b op. U. Zajda
  • III miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym dla uczniów klas trzecich Agata Salamon kl. III b op. U. Zajda
  • II miejsce dla Szymona Karapudy /IIIb/ w gminnym konkursie "Mistrz ortografii" - op. U. Zajda
  • I miejsce dla uczniów z klasy II b w konkursie plastycznym za album "Zwierzęta chronione w Polsce" - op. E. Żylak
  • I miejsce dla Szymona Karapudy /IIIb/ w gminnym konkursie czytelniczym "W krainie Gryfitów" - op. U. Zajda
  • III miejsce dla Jakuba Majcherczaka/IIIb/ w gminnym konkursie czytelniczym "W krainie Gryfitów" - op. U. Zajda
  • I miejsce dla Natalii Ptaszek z kl. IVa w gminnym konkursie "Asy z IV klasy" - op. J Tychoniec
  • II miejsce dla Krystiana Biernackiego z klasy IV c i Kuby Kaźmierowskiego z klasy IV b w gminnym konkursie "Asy z IV klasy"
  • II miejsce dla drużyny z klas IIa i IIb w gminnych rozgrywkach w "Dwa ognie" - op.E. Żylak, M. Wiśniewska
  • III miejsce dla drużyny z klas IIIa i IIIb w gminnych rozgrywkach w "Dwa ognie" - op. U. Zajda, K. Gradzik
  • III m. dla Szymona Karapudy w gminnym konkursie języka angielskiego /kl. IIIb/ - op. B. Feńczak
  • I miejsce dla Pauli Kolibskiej (kl. II b)w gminnym konkursie plastycznym "Kosmiczne podróże" w kat. kl. I - III op. E. Żylak
  • I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców - op. G. Górczewski
  • IV miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt - op. J. Jesionka
  • III miejsce w międzyszkolnym turnieju sportowym klas I - III w kat. klas II - op. E. Żylak, M. Wiśniewska
  • II miejsce w gminnym konkursie "Czy znasz las?" dla Szymona Karapudy kl. III b - op. U. Zajda
  • I miejsce w mistrzostwach gminy w piłce nożnej dziewcząt - op. J. Jesionka
  • I miejsce w mistrzostwach gminy w unihokeju chłopców - op. G. Górczewski
  • II miejsce w mistrzostwach gminy w unihokeju dziewcząt - op. J. Jesionka
  • IV miejsce w mistrzostwach gminy w koszykówce chłopców - op. G. Górczewski

Etap szkolny

  • I miejsce dla Szymona Karapudy /IIIb/ w szkolnych eliminacjach do konkursu czytelniczego "W krainie Gryfitów" - op. U. Zajda
  • II miejsce dla Jakuba Majcherczaka /IIIb/ w szkolnych eliminacjach do konkursu czytelniczego "W krainie Gryfitów" - op. U. Zajda
  • III miejsce dla Agaty Salamon /IIIb/ w szkolnych eliminacjach do konkursu czytelniczego "W krainie Gryfitów" - op. U. Zajda
  • I miejsce dla Mai Bujalskiej /IIIa/w szkolnych eliminacjach do Eko - konkursu 2011 - op. K. Gradzik
  • II miejsce dla Marii Korszeń /IIIb/w szkolnych eliminacjach do Eko - konkursu 2011 - op. U. Zajda
  • I miejsce dla Patrycji Brożyny /IIIb/w szkolnych eliminacjach do Eko - konkursu 2011 - op. U. Zajda
  • II miejsce dla Pauli Kolibskiej w szkolnym konkursie plastycznym "Lubię owoce i warzywa" - op. E. Żylak
  • I miejsce dla Szymona Karapudy /IIIb/ w szkolnych eliminacjach do konkursu czytelniczego "Legendy i podania godne poznania" - op. U. Zajda
  • II miejsce dla Marysi Korszeń /IIIb/ w szkolnych eliminacjach do konkursu czytelniczego "Legendy i podania godne poznania" - op. U. Zajda
  • III miejsce dla Agaty Salamon /IIIb/ w szkolnych eliminacjach do konkursu czytelniczego "Legendy i podania godne poznania" - op. U. Zajda
  • I miejsce dla Marysi Korszeń, uczennicy z klasy IIIb w Małym Szkolnym Konkursie Recytatorskim op. U. Zajda
  • II miejsce dla Mateusza Wojtyniaka, ucznia z klasy IIIa w Małym Szkolnym Konkursie Recytatorskim op. K. Gradzik
  • III miejsce dla Macieja Drapikowskiego, ucznia z klasy IIIa w Małym Szkolnym Konkursie Recytatorskim op. K. Gradzik
  • I miejsce dla Marii Korszeń w szkolnym konkursie recytatorskim - op. U. Zajda
  • I miejsce dla klasy I a w szkolnym konkursie "Nasze kolędowanie" - op. M. Florczak
  • II miejsce dla klasy II b w szkolnym konkursie "Nasze kolędowanie" - op. E.Żylak
  • III miejsce dla klasy "0" "a" i "b" w szkolnym konkursie "Nasze kolędowanie" - op. M. Koziol, G. Potyrańska
  • I miejsce dla W. Kozak w szkolnym konkursie "Śladami Chopina"
  • II miejsce dla P. Łokaj w szkolnym konkursie "Śladami Chopina"
  • III miejsce (równorzędne)dla A. Puszcz i D. Grudnia w szkolnym konkursie "Śladami Chopina"

Osiągnięcia uczniów - 2011/2012

Etap wojewódzki

  • II miejsce w województwie dla W. Jarząb w konkursie "Mały konkurs recytatorski" - op. K. Gradzik
  • I miejsce w województwie dla Oliwii Kukuły i Wiktorii Woźniak /kl I a/ w XXV edycji konkursu "Mój las" - op. U. Zajda
  • II miejsce w województwie dla Nikodema Furmańczyka i Konrada Macyry /kl I a/ w XXV edycji konkursu "Mój las" - op. U. Zajda

Etap powiatowy

  • I miejsce dla Julii Florczak powiatowym konkursie "Mistrz ortografii" - op. E.Żylak
  • I miejsce w powiecie dla W. Jarząba w konkursie recytatorskim - op. K. Gradzik
  • II miejsce dla Natalii Mazurek w powiatowym konkursie "Mistrz ortografii" - op. M. Wiśniewska
  • III miejsce w mistrzostwach powiatu w biegach przełajowych chłopców -
  • op. G. Górczewski
  • II miejsce w mistrzostwach powiatu w mini piłce nożnej dziewcząt - op. J. Jesionka

Etap gminny

  • I miejsce w gminie dla K. Simińskiej w konkursie plastycznym "Świat bez śmieci" - op. K. Gradzik
  • I miejsce w gminie dla W. Jarząba w konkursie recytatorskim - op. K. Gradzik
  • I miejsce w gminie dla W. Jarząba w konkursie recytatorskim "Wypłyń na głębię" - poezja Jana Pawła II - op. K. Gradzik
  • I miejsce dla Karoliny Wiktorii Raczkiewicz i Natalii Mazurek w gminnym konkursie piosenki angielskiej "Singing Bugs" - B. Feńczak
  • I miejsce w mistrzostwach gminy w unihokeju dziewcząt - op. J. Jesionka
  • I miejsce w gminie dla Pauli Kolibskiej w konkursie plastycznym "Góra śmieci ziemię szpeci" - op. E.Żylak
  • I miejsce w gminie dla Jilii Florczak w konkursie plastycznym "Zwierzęta i rośliny lasu" - op. E. Żylak
  • I miejsce w gminie "Matematyczne asy z IV klasy" dla Sz. Karapudy, A. Salamon, P. Sochackiego - op. G. Miętka - Piotrowicz, J. Tychoniec
  • I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt - op. J. Jesionka
  • I miejsce w mistrzostwach gminy w piłce nożnej dziewcząt - op. J. Jesionka
  • II miejsce w gminie dla Agnieszki Gralak w konkursie matematycznym klas 3 - op. M. Wiśniewska
  • II miejsce w gminie dla drużyny z klas IIIa i IIIb w konkursie matematycznym klas 3 - op. M. Wiśniewska, E. Żylak
  • II miejsce dla drużyny klas IIIa i IIIb w gminnych "Mikołajkowych zawodach sportowych" - op. M. Wiśniewska, E. Żylak
  • II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców - op. G. Górczewski
  • II miejsce w mistrzostwach gminy w unihokeju chłopców - op. G. Górczewski
  • III miejsce w gminie dla Pauli Kolibskiej w konkursie literackim "Moja baśń" - op. E. Żylak
  • III miejsce dla Karoliny Lesner, Oliwii Kukuły w gminnym konkursie piosenki angielskiej "Singing Bugs" - op. A. Dul
  • III miejsce dla Karoliny Machockiej, Aleksandry Saja w gminnym konkursie piosenki angielskiej "Singing Bugs" - op. A. Dul
  • III miejsce w gminie dla D. Wernera w konkursie plastycznym "Moje ulubione zwierzątko" - op. K. Gradzik
  • III miejsce w gminie dla drużyny klas IIIa i IIIb w konkursie przyrodniczym "Chcę, aby na moim niebie było słońce" - op. M. Wiśniewska, E. Żylak
  • III miejsce w mistrzostwach gminy w piłce nożnej chłopców - op. G. Górczewski
  • Wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "W świecie legend Pomorza Zachodniego" Maja Krzywańska (- op. U. Zajda)
  • Wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "W świecie legend Pomorza Zachodniego" Nikodem Furmańczyk(- op. U. Zajda)

Etap szkolny

  • I miejsce dla N. Hendel w szkolnym konkursie plastycznym "Lubię owoce i warzywa" - op. E. Żylak
  • I miejsce dla P. Kolibskiej w szkolnym konkursie plastycznym "Lubię owoce i warzywa" - op. E. Żylak
  • I miejsce dla A. Gralak w szkolnym konkursie plastycznym "Lubię owoce i warzywa" - op. M Wiśniewska
  • II miejsce w szkolnym "Konkursie Kolęd i Pastorałek" dla klasy I b - op. K. Gradzik
  • I miejsce w szkolnym konkursie "Dary dla świetlicy szkolnej" dla klasy I b - op. K. Gradzik
  • I miejsce w szkolnym Konkursie Recytatorskim dla Wojciecha Jarząb z klasy I b - wych K. Gradzik
  • II miejsce w szkolnym Konkursie Recytatorskim dla Oliwii Tomasikiewicz z klasy I b - wych. K. Gradzik
  • III miejsce w szkolnym Konkursie Recytatorskim dla Miłosza Bujalskiego z klasy II - wych. M. Florczak
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś" dla Oliwii Kukuły (kl. I a) - op. U. Zajda
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mój miś" dla Pauli Kolibskiej ( kl. III b) - op. E.Żylak
  • Najlepszy wynik w szkole dla Pauli Kolibskiej w Alfiku Matematycznym (kl. III b) - op. E. Żylak
  • I miejsce w powiecie dla W. Jarząba w konkursie recytatorskim - op. K. Gradzik

Osiągnięcia uczniów - 2009/2010

Etap wojewódzki

  • Bardzo dobry wynik dla Sz. Karapudy /kl. II"a"/ w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Kangurek" - op. U. Zajda
  • II miejsce w województwie dla Amandy Puszcz (kl.IV b) w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym "Alfik" - op. A. Buczyńska
  • III miejsce w województwie dla S. Jarochowicz, A. Salamon z kl. II b w konkursie plastycznym "Mój las" op. U. Zajda

Etap powiatowy

  • VIII miejsce dla Szymona Karapudy w rejonowym konkursie czytelniczym "Co czytamy pierwsze? Brzechwy wiersze." - op. U. Zajda
  • III miejsce w powiecie - piłka siatkowa dziewcząt - op. J. Jesionka
  • II miejsce w powiecie - mini piłka ręczna dziewcząt - op. J. Jesionka
  • III miejsce dla Hanny Wilińskiej w powiatowym konkursie plastycznym "Chopin, muzyka i ja" - op. J. Machocka
  • I miejsce dla Natalii Jesionki w powiatowym konkursie piosenki bożonarodzeniowej "Gwiazdka" w kat. klas I - III - op. M. Florczak
  • III miejsce w powiatowym unihokeju chłopców - op.G. Górczewski

Etap gminny

  • Nagroda specjalna Dyrektor Biblioteki w konkursie plastycznym "Ziemia Nowogardzka w naszych oczach" dla P. Brożyna z kl. II b - op. U. Zajda
  • III miejsce dla D. Damas z kl. II b w gminnym konkursie plastycznym "Ziemia nowogardzka w naszych oczach" - op. U. Zajda
  • II miejsce dla Mai Łokaj /kl. II b/w gminnym konkursie twórczości poetyckiej "Mama" - op. U. Zajda
  • II miejsce dla Karola Płaczek /kl. III b/ w gminnym konkursie recytatorskim "Wypłyń na głębię" - op. M. Florczak
  • III miejsce dla N. Ptaszek w gminnym konkursie matematycznym uczniów klas III - op. G. Potyrańska
  • III miejsce dla SP - 2 w gminnym konkursie matematycznym klas III - op. G. Potyrańska, I. Płaczek, M. Florczak
  • I miejsce dla O. Frej z kl. III b w gminnym konkursie "coś z niczego" - op. M. Florczak
  • III miejsce dla D. Damas z kl. II b w gminnym konkursie piosenki ekologicznej "Eko - piosenka" - op. U. Zajda
  • II miejsce dla klasy I "b" w gminnym konkursie plastycznym "Album - owady" - op. Ewa Żylak
  • II miejsce dla D. Damas /kl. II"b"/ w gminnym konkursie plastycznym "Wiem, co jem" - op. U. Zajda
  • III miejsce dla P. Zawiślak /kl. I"b"/ w gminnym konkursie plastycznym "Wiem, co jem" - op. E. Żylak
  • I miejsce dla zespołu klas drugich: P. Brożyna /IIb/, Sz. Karapuda /II b/, W. Trzeciak /II a/ w gminnym konkursie "Smak zdrowia znam i o siebie dbam" - op. U. Zajda, K. Gradzik
  • II miejsce dla zespołu klas trzecich: O. Łatka /III a/, A. Klimczak /IIIc/, K. Jaszcz /IIIb/ w gminnym konkursie ekologicznym "Chcę, aby na moim niebie było słońce" - op. G. Potyrańska, I. Płaczek, M. Florczak
  • II miejsce dla Szymona Karapudy - kl. IIa, w gminnym konkursie "Mistrz ortografii klas II" - op.U. Zajda
  • II miejsce dla Szymona Karapudy - kl. IIa, Kasi Młynarskiej - kl IIIa, Klaudii Nowosielskiej - kl IIIa w gminnym konkursie ortograficznym - op. G. Potyrańska, U. Zajda
  • I miejsce dla Julii Florczak (kl.Ib)laureatki gminnych eliminacji XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze pod ręką" - op. E. Żylak
  • I miejsce dla Patrycji Brożyny (kl.IIb)w gminnym konkursie czytelniczym "Mikołajek i inne chłopaki" - op. U. Zajda
  • II miejsce dla Szymona Karapudy (kl.IIb)w gminnym konkursie czytelniczym "Mikołajek i inne chłopaki" - op. U. Zajda
  • II miejsce dla drużyny klas drugich w turnieju gry "Dwa ognie" - op. U. Zajda, K. Gradzik
  • III miejsce dla drużyny klas trzecich w turnieju gry "Dwa ognie" - op. M. Florczak, i. Płaczek, G. Potyrańska
  • III miejsce dla Sz. Karapudy z kl. II b w gminnym konkursie plastycznym "W świecie legend Pomorza Zachodniego" kat. kl. I - III - op. U. Zajda
  • III miejsce dla A. Beśki z kl. VI c w gminnym konkursie plastycznym "W świecie legend Pomorza Zachodniego" kat. kl. IV - VI - op. J. Machocka
  • I miejsce w gminnej piłce siatkowej dziewcząt - op. J, Jesionka
  • I miejsce w gminnych "Mikołajkowych Zawodach Sportowych" dla drużyny z klas I "a", I "b" - op. M. Wiśniewska, E. Żylak
  • I miejsce w gminnym konkursie plastyczno - technicznym "Moje ulubione drzewo" kat. kl. I - III - praca zbiorowa z klasy II"b" op. U. Zajda
  • III miejsce w gminnym konkursie plastyczno - technicznym "Moje ulubione drzewo" kat. kl. I - III - praca zbiorowa z klasy I"a" op. M. Wiśniewska
  • II miejsce dla uczennic z klasy IV a - Moniki Rasowskiej , Natalii Lisieckiej , Amandy Puszcz w gminnym konkursie plastyczno - technicznym kat. kl. IV - VI "Moje ulubione drzewo"
  • III miejsce w gminnym konkursie plastyczno - technicznym "Moje ulubione drzewo"- praca zbiorowa z klasy IV b
  • I miejsce w gminnych sztafetowych biegach przełajowych chłopców - op. G. Górczewski
  • II miejsce w gminnych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt - op. J. Jesionka
  • III miejsce w gminnym tenisie stołowym dziewcząt - op. J. Jesionka
  • II miejsce w gminnym turnieju piłki nożnej dziewcząt i chłopców z okazji Święta Niepodległości - op. J. Jesionka, G. Górczewski

Etap szkolny

  • I miejsce dla Patrycji Brożyny (kl.IIb)w szkolnych eliminacjach do konkursu czytelniczego "Mikołajek i inne chłopaki" - op. U. Zajda
  • II miejsce dla Szymona Karapudy (kl.IIb)w szkolnych eliminacjach do konkursu czytelniczego "Mikołajek i inne chłopaki" - op. U. Zajda
  • III miejsce dla Karola Płaczek (kl.IIIb) w szkolnych eliminacjach do konkursu czytelniczego "Mikołajek i inne chłopaki" - op. M. Florczak
  • I miejsce dla Sz. Karapudy /kl.II"b"w szkolnym konkursie ortograficznym - op. U Zajda
  • II miejsce dla S. Wiśniewskiej /kl.II"b"w szkolnym konkursie ortograficznym - op. U Zajda
  • III miejsce dla M. Korszeń /kl.II"b"w szkolnym konkursie ortograficznym - op. U Zajda
  • I miejsce dla K. Młynarskiej /kl.III"a"w szkolnym konkursie ortograficznym - op. G .Potyrańska
  • II miejsce dla K. Nowosielskiej /kl.III"a"w szkolnym konkursie ortograficznym - op. G .Potyrańska
  • III miejsce dla K. Jaszcz /kl.III"a"w szkolnym konkursie ortograficznym - op. G .Potyrańska
  • I miejsce dla K. Płaczek/kl. III"b" w szkolnym konkursie recytatorskim - op. M. Florczak
  • II miejsce dla S. Pietruchy /kl. II"a" w szkolnym konkursie recytatorskim - op. K. Gradzik
  • III miejsce dla M. Korszeń/kl. II"a" w szkolnym konkursie recytatorskim - op. U. Zajda
  • Szkolny konkurs plastyczny "Miś w oczach dziecka":
    • Klasa"0" - 1m. - W. Cieślak; 2 m. - N. Olewicka; 3m. - K. Dąbrowski /op. M. Koziol
    • Klasy I - 1m. - K. Kusiak /Ib; 2m. - J. Florczak /Ib (op.E. Zylak); 3m. - N.Mazurek /Ia (op. M. Wiśniewska)
    • Klasy II - 1m. - S.Wiśniewska/IIb (op.U. Zajda); 2m. - A.Słabiak/IIa; 3m. - O. Grudzeń/IIa (op. K. Gradzik)
    • Klasy III - 1m. - O. Łatka/IIIa; 2m. - N. Ptaszek/IIIa; 3m. - O. Trepkowska/IIIa (op. G. Potyrańska)
  • I miejsce dla K. Płaczek z kl. III "b" w szkolnym konkursie recytatorskim "Zwierzaki" - op. M. Florczak
  • II miejsce dla M. Korszeń z kl. II "b"w szkolnym konkursie recytatorskim "Zwierzaki" - op. U. Zajda
  • III miejsce dla S. Wiśniewskiej z kl. II "b"w szkolnym konkursie recytatorskim "Zwierzaki" - op. U. Zajda
  • I miejsce dla K. Maknia w szkolnym konkursie plastycznym "Zwierzęta różnych kontynentów" kat. klasy "0" - op. M. Koziol
  • II miejsce dla K. Dabrowskiego w szkolnym konkursie plastycznym "Zwierzęta różnych kontynentów" kat. klasy "0" - op. M. Koziol
  • III miejsce dla M. Leus w szkolnym konkursie plastycznym "Zwierzęta różnych kontynentów" kat. klasy "0" - op. - M. Koziol
  • I miejsce dla P. Zająca w szkolnym konkursie plastycznym "Zwierzęta różnych kontynentów" kat. klasy I - op.- E. Żylak
  • II miejsce dla J. Florczak w szkolnym konkursie plastycznym "Zwierzęta różnych kontynentów" kat. klasy I - op. E. Żylak
  • III miejsce dla K. Kusiak w szkolnym konkursie plastycznym "Zwierzęta różnych kontynentów" kat. klasy I - op. E. Żylak
  • I miejsce dla S. Wiśniewskiej w szkolnym konkursie plastycznym "Zwierzęta różnych kontynentów" kat. klasy II - op. U. Zajda
  • II dla Sz. Karapudy miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Zwierzęta różnych kontynentów" kat. klasy II - op. U. Zajda
  • III dla D. Damas miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Zwierzęta różnych kontynentów" kat. klasy II - op. U. Zajda
  • I dla K. Płaczka miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Zwierzęta różnych kontynentów" kat. klasy III - op. M. Florczak
  • II dla A. Zająca miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Zwierzęta różnych kontynentów" kat. klasy III - op. M. Florczak
  • III dla Lisieckiej miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Zwierzęta różnych kontynentów" kat. klasy III - op. I. Płaczek
  • I miejsce dla M. Korszeń w szkolnym konkursie fotograficznym "Zwierzaki" - op. U Zajda
  • II miejsce dla A. Bąk w szkolnym konkursie fotograficznym "Zwierzaki" - op. J. Jesionka
  • III miejsce dla A. Puszcz w szkolnym konkursie fotograficznym "Zwierzaki" - op. A. Kowalczyk - Krzywania

Osiągnięcia uczniów - 2008/2009

  • I miejsce w województwie w XXII edycji konkursu "Mój las" dla Sandry Jarochowicz i Agaty Salamon z kl. I "b" - op. U. Zajda
  • II miejsce w gminnym konkursie "Mistrz ortografii klas III" dla Amandy Puszcz - ucz. kl. III a - op. E. Żylak
  • III miejsce dla Amandy Puszcz w gminnym konkursie matematycznym - op. E. Żylak
  • II miejsce dla Amandy Puszcz (kl. III a)w gminnym Eko - konkursie - op. E. Żylak
  • I miejsce - K. Płaczek w gminnym konkursie recytatorskim "Wypłyń na głębię - poezja Jana Pawła II" op. M. Florczak
  • I miejsce dla A Puszcz w gminnym konkursie plastycznym "Zdrowy ząbek" - kl. IIIa - op. E. Żylak
  • III miejsce dla P. Łokaj w gminnym konkursie plastycznym "Zdrowy ząbek" - kl. IIIa - op. E. Żylak
  • II miejsce dla drużyny z klas II w turnieju gry "Dwa ognie" op. M. Florczak, I. Płaczek, G. Potyrańska.
  • II miejsce dla drużyny z klas III w turnieju gry "Dwa ognie" - op. E. Żylak, M. Wiśniewska.
  • III m. w gminnym konkursie "Nowogard - moje miasto" Amanda Puszcz ucz. kl. III "a" - op. E. Żylak
  • I m. klasa I "b" w gminnym konkursie plastycznym "Czary - mary, jesienne dary" - op. U. Zajda
  • Bardzo dobry wynik A. Puszcz ucz. kl. III "a" w ogólnopolskim konkursie matematycznym "Alfik"op. E. Żylak.
  • I m. w gminnie "Mikołajkowe zawody sportowe" drużyna z klas III "a" i III "b" op. M. Wiśniewska, E. Żylak
  • II m. w gminnym konkursie "Dbaj o zdrowie" - P. Łokaj, A. Puszcz, W. Piasecka - op. E. Żylak
  • II miejsce w rejonowych biegach przełajowych dziewcząt -op. J. Jesionka
  • II miejsce w rejonie w piłce ręcznej dziewcząt - op. J. Jesionka
  • III miejsce w rejonowym unihokeju dziewcząt - op. J. Jesionka
  • III miejsce w rejonowym turnieju piłki nożnej o puchar konendanta policji -op.G. Górczewski
  • V miejsce w biegach przełajowych - op. G. Górczewski
  • I miejsce w gminie - Matematyczne asy z V klasy - op. J. Tychoniec, G. Miętka - Piotrowicz
  • II miejsce w gminnym konkursie matematycznym "Asy z V klasy" dla Anny Wesołowskiej - op. J. Tychoniec
  • I miejsce w gminnym turnieju piłki nożnej chłopców z okazji Święta Niepodległości - op. G. Górczewski
  • I miejsce w gminnym turnieju piłki nożnej dziewcząt o puchar dyrektora banku PKO BP - op. J. Jesionka
  • I miejsce w gminnym unihokeju dziewcząt -op. J. Jesionka
  • I miejsce w gminnym Mikołajkowym turnieju piłki nożnej dziewcząt - op. J. Jesionka
  • I miejsce w gminnym Mikołajkowym turnieju piłki nożnej chłpocow -op. G. Górczewski
  • I miejsce w gminnych sztafetowych biegach przełajowych chłopcow - op. G. Gorczewski
  • I miejsce w gminnych zawodach siatkówki dziewcząt - op. J. Jesionka
  • I miejsce w gminnym konkursie skoku wzwyż dla W. Daćkowskiej - op. J. Jesionka
  • I miejsce w gminnym konkursie skoku wzwyż dla H. Gizińskiego - op. G. Górczewski
  • II miejsce w gminie - "Znawcy legend i podań" - op. A. Buczyńska
  • II miejsce w gminie - Matematyczne asy z VI klasy - op. G. Miętka - Piotrowicz, L. Wiznerowicz - Gliwna
  • II miejsce w gminnym turnieju w piłce ręcznej dziewcząt -op. J. Jesionka
  • II miejsce w gminnych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt -op. J. Jesionka
  • III miejsce w gminie - Matematyczne asy z IV klasy - op. J. Tychoniec
  • III miejsce w gminie "Czy znasz te lektury" - op. A. Buczyńska
  • III miejsce w gminnym unihokeju chłopców - op. G. Górczewski
  • III miejsce w gminnym turnieju koszykówki dziewcząt -op. J. Jesionka
  • III miejsce w gminnym turnieju koszykówki chłopców - op. G. Górczewski
  • III miejsce w gminnym turnieju siatkówki chłopców -op. G. Górczewski
  • IV miejsce w gminnym tenisie stołowym dziewcząt - op. J. Jesionka

Galeria prac

2016 maj

galeria pracy 2016.05.13

2016 styczeń

galeria prac styczeń 2016

2015 maj

2015 06 02 galeria czerwiec

 

2015 luty
2015 02 11 galeria prac

 

2014 grudzień
galeria prac - grudzień 2014
 

2014 listopad

galeria prac - listopad 2014

 

2014 kwiecień

galeria prac - kwiecień 2014

Konsultacje pedagoga i psychologa

KONSULTACJE PEDAGOGA SZKOLNEGO
p. Grażyna Potyrańska
codziennie od poniedziałku do piątku
Tel.: 501608771
dla rodziców 9.00 – 11.00
dla uczniów 11.00  - 13.00
mail: grazynapotyranska@wp.pl

p. Anna Cesarska
codziennie od poniedziałku do piątku
Tel.: 781123656
dla rodziców  11.00 – 13.00
dla uczniów 9.00  - 11.00

KONSULTACJE PSYCHOLOGA SZKOLNEGO
p. Natalia Tymecka
Tel.: 796006424
poniedziałek 9.00 – 14.00
wtorek 9.00 – 14.00

p. Elwira Borecka
Tel.:607148751
piątek 9.00 – 15.00

Zdolni Uczniowie

Kalendarz roku szkolnego 2019/2020

  • 02.09.2019 - Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
  • 14.10.2019 - Dzień Komisji Edukacji Narodowej
  • 01.11.2019 - Wszystkich Świętych
  • 11.11.2019 - Narodowe Święto Niepodległości
  • 23 – 31.12.2019 - Zimowa przerwa świąteczna
  • 01.01.2020 - Nowy Rok
  • 10 – 23.02.2020 - Ferie zimowe
  • 9 – 14.04.2020 - Wiosenna przerwa świąteczna
  • 21-23.04.2020 – Egzamin Ósmoklasisty
  • 01.05.2020 - Święto Pracy
  • 03.05.2020 - Święto Konstytucji 3 Maja
  • 11.06.2020 – Boże Ciało
  • 26.06.2020 - Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
  • 27.06.2020 – 31.08.2020 - Ferie letnie

pobierz plan lekcji

Dni dodatkowo wole od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

31.10.2019
02.01.2020
03.01.2020
24.04.2020

Zebrania z rodzicami

17.09.19 - zebranie ogólne
29.10.19 - zebranie ogólne
25.11.19 - zebranie ogólne
9.01.20 - zebranie otwarte
25.02.20 - zebranie ogólne
2.04.20 - zebranie ogólne
11.05.20 - zebranie ogólne
8.06.20 - zebranie otwarte

Adres

  • Szkoła Podstawowa nr 2
  • im. M. Konopnickiej
  • w Nowogardzie
  • ul. Żeromskiego 5
  • 72-200 Nowogard

Kontakt

Dyrektor

  • Dyrektor mgr Ewa Żylak
  • Dyrektor szkoły przyjmuje interesantów w każdy poniedziałek od 10:00 do 14:00

Zastępca Dyrektora

  • mgr Marzenna Florczak