aktorzy z przedstawieniaW dniu 3 grudnia odbył się Dzień Języka Angielskiego. Uroczystość została poprzedzona dwoma konkursami plastycznymi. Uczniowie klas I-III wykonali prace pt. „Flagi i symbole Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, a uczniowie klas IV- VI prace na temat „Wielka Brytania w moich oczach". Udział w tych konkursach mógł wziąć każdy, a prace można oglądać na korytarzach szkoły do 8 grudnia.
W dniu dzisiejszym tj. w środę 3 grudnia odbył się konkurs wiedzy ogólnej o krajach Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii oraz komunikacji w życiu codziennym.

Godzinę później uczniowie klas I-III prezentowali swoje stroje przedstawiające mieszkańców Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, a o godzinie 11 swoje stroje prezentowali uczniowie klas IV-VI. Dzień Języka Angielskiego urozmaiciło przedstawienie wykonane przez uczniów klas V i VI pt. „A little Red Riding Hood" czyli Czerwony Kapturek na wesoło. Na zakończenie odbył się uroczysty apel, na którym zostały wręczone nagrody i dyplomy za udział we wszystkich konkursach. Wszystkim uczniom gratulujemy!
Organizatorzy Dnia Języka Angielskiego p. Beata Feńczak i p. Aleksandra Dul bardzo dziękują uczniom za uczestnictwo we wszystkich konkursach i przedstawieniu. Podziękowania składamy również nauczycielom, p. Jolancie Modrzejewskiej i obsłudze za pomoc w zorganizowaniu tego wydarzenia. Szczególne podziękowania składamy sponsorom Dziennikowi Nowogardzkiemu za wydrukowanie dyplomów oraz wydawnictwu Oxford University Press za ufundowanie nagród.
Wyniki konkursów:
Laureaci konkursu plastycznego w kategorii klas I:
Emilia Tomasikiewicz IA – 1 miejsce
Adrianna Skobyranda IB – 2 miejsce
Krystian Żylak IC – 3 miejsce
W kategorii klas II:
Anna Kusiak IIA – 1miejsce
Mateusz Konior II B –2 miejsce
Magda Wesołowska IIA – 3 miejsce
W kategorii klas III:
Oliwia Cimcioch III A – 1 miejsce
Mateusz Ołubiec III B – 2 miejsce