Pożegnanie VI klas
Dnia 17.06.16r, w naszej szkole odbyła się uroczystość pożegnania klas szóstych.
W części artystycznej udział wzięli wszyscy uczniowie z klas 6a i 6b. Uczniowie występowali w krótkich scenkach i skeczach przedstawiających lekcje języka polskiego, historii, przyrody i matematyki. Scenki poprzedzone były piosenkami.

Teksty piosenek opowiadały o tym, co się wydarzyło, a także o dalszych losach absolwentów. Największe wrażenie na rodzicach wywołała piosenka w wykonaniu trzech dziewczyn : Doroty Czaprowskiej, Oli Sai i Natalii Luberadzkiej.
Zaśpiewały piosenkę z repertuaru Sylwii Grzeszczak pt."Na Zakręcie". Na koniec przedstawicielki obu klas złożyły podziękowania dla dyrekcji i nauczycieli.
Po otarciu łez uczniowie udali się na salę gimnastyczną, gdzie rodzice zorganizowali pyszny poczęstunek i taneczną zabawę.